Možné tehotenstvo počas pettingu

kikuriku
7. máj 2020

Dobrý deň chcela by som sa vás opýtať či by ste mi mohli poradiť ...s priateľom sme robili petting bez oblečenia a som ešte panna lebo pre mňa je priskoro na sex ešte (mam19) no a bojím sa či by kvapôčky lásky nemohli obsahovať spermie ...pred tým neejakuoval a mal sprchu je možné že by som mohla otehotnieť ?

strapec
7. máj 2020

@kikuriku jasne

veronikaszabova
7. máj 2020

@kikuriku jasne, ze ano

kikuriku
autor
7. máj 2020

@veronikaszabova To vážne ?

kikuriku
autor
7. máj 2020

@strapec Ja som sa dočítala aj že neobsahuju

kitycat
7. máj 2020

Tak aby sme s to ujasnili...petting ma byt maznanie...takze ako by sa ti kvapocky lasky dostali do pipiny????

aylinn
7. máj 2020

@kitycat ja som si myslela že to je ta hra s tymi guličkami čo sa hadže do piesku😂😂

meluela
7. máj 2020

@kikuriku je to velmi malo pravdepodobne

evinka3007
8. máj 2020

@kikuriku pokial ste nemali sex tak nemas ako otehotniet...petting pokial viem je hladkanie, maznanie, všetko okolo toho...no ak v tebe nebol tak sa nemusis bat...cez kožu sa to nevstrebe 😂

kikuriku
autor
8. máj 2020

@evinka3007 Nie nebol vo mne bolo to len povrchové trenie

kikuriku
autor
8. máj 2020

@meluela Takze obsahujú nejaké spermie či nie ?

veronikaszabova
8. máj 2020

@kikuriku jasne, ze kvapocky lasky obsahuju spermie. Vies kolko deti tak vzniklo? 😃😁
Ale ak ty nemas SEX, nemas ako otehotniet 😁

ckatka
8. máj 2020

@kikuriku obsahujú. Ale zvonka dnu neprekracaju.

kikuriku
autor
8. máj 2020

Prepáčte že som taka ale vážne sa tam nemajú ako dostať ? Aj keď ma potom spravil rukou nemohli sa tam nejako dostať ?

limetka69
8. máj 2020

@kikuriku na vzduchu spermie umieraju, kľud.

kikuriku
autor
8. máj 2020

@limetka69 Oki ďakujem

kikuriku
autor
8. máj 2020

A prečo teda niekde píšu že kvapôčky lásky neobsahujú spermie ?

veronikaszabova
8. máj 2020

@kikuriku vies co, poradim ti jednu vec -- ak sa furt stresujes (v marci si riesila, ci si tehotna po pettingu), tak proste petting nepraktizuj. Ak nechces sex, zdrzte sa. Ak chces sex, tak sa chran. Lebo nechapem, naco praktizujes nieco, z coho potom len stresujes.

Chcela som ti sem hodit nejake linky, kde to baby riesia ( petting) a pozeram, ze ty to riesis uz dlhsie. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

kikuriku
autor
8. máj 2020

@veronikaszabova Ano lenže pred tým si akurát tak srandu so mňa spravili

kikuriku
autor
8. máj 2020

@veronikaszabova A áno bolo to posledný krát lebo už nechcem zažívať tieto stresy

natuska87
8. máj 2020

@strapec otehotinieť pri pettingu???Tomu veríte?!

kikuriku
autor
8. máj 2020

Takže ešte raz prosím vás môžeš z toho otehotnieť ? Prsepáčte že om taká ale vZje som zúfalá

kikuriku
autor
8. máj 2020

@natuska87 Bojim sa práveže lebo som čítala jeden prípad kde otehotnela pri pettingu tak to má trochu rozhodilo

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuriku
autor
8. máj 2020

@jana65l Oki ďakujem vám strašne moc ... A aj za to že vy ste mi dokázali odpovedať a neurobili ste si zo mňa srandu ešte raz ďakujem

natuska87
8. máj 2020

@kikuriku neviem, aky" petting" pestujete vy, ale petting je o maznaní, nie o styku.Možno ste sa iba zle vyjadrili...

kikuriku
autor
8. máj 2020

@natuska87 Nezasunul ani nič len sa mi trek penisom o vagínu inak vôbec nic

natuska87
8. máj 2020

@kikuriku Z toho teda, tehotná nebudete...

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuriku
autor
8. máj 2020

@jana65l Fakt strašne moc ďakujem ❤️

kikuriku
autor
8. máj 2020

@natuska87 Oki ďakujem za odpovedať