Spontánny potrat a možné tehotenstvo

sima3213
27. feb 2021

Je to milion tem,ale nenasla som sa v ziadnej 😣 7.2. som zistila podla testu,ze som tehotna..13.2. Som sa v noci zobudila na bolest brucha,pripisovala sim to traviacim priblemom,lebo vypiti caju na zaludok mi to preslo..16.2.som isla k dr. Pretoze od tej noci som zacala spinit s tym,ze 26.2.pridem na potvrdenie tehotnosti,ale ak by nahodou prisla ms,mam prist az ked dokrvacam a skontroluje sa ci je vsetko ciste (v pripade silneho krvacania krcov som mala ist na pohotovost). 19.2.som zacala krvacat,cize som to brala ako spontanny potrat...teraz som 2 tyzdne od prveho spinenia a test mam stale pozitivny..myslela som ,ze druha ciarka bude slabnut,ale vystrelila hned silna...je mozne,ze po normalnom krvacani som aj tak tehotna? Moc sa mi tomu nechce verit...alebo ze by to bolo mimomaternicove tehu aj ked nemam bolesti nic? K doktorovi idem az 5.3 🙄

pininka1
27. feb 2021

Niekedy to hcg klesa pomalsie, resp isla by som urcite k lekarovi aby pozrel ci ozaj islo o potrat.

len_nig
27. feb 2021

Ja som mala pozitívny test ešte aj 3 týždne po potrate. Klesá to pomaly

mikasz
27. feb 2021

Pokial to aj bolo biochemicke tehotenstvo (ze odislo pred potvrdenim aktivity srdca, do 6.tt), tak hcg moze klesat pomaly, aj par tyzdnov.
No mohlo sa aj stat, ze mozes byt stale tehotna.
Pokial nemas vyrazne bolesti alebo silne krvacanie, tak uz pockaj do piatku.
Nech ti dr.zoberie krv a spravi sono

sima3213
autor
27. feb 2021

@mikasz to cakanie je veru hrozne..len tak zo zaujimavosti som si dnes urobila test a cakala som ,ze ta ciarka uz bude slabsia...mala som normalne krvacanie ako pri ms,takze skor si myslim,ze tehotna nie som...ale tak troska sa pohravam s myslienkou,ci nie som jedna z tych,co maju normalne ms aj pocas tehotnosti 🙂 pri prvom tehu som zakrvacala na 2 dni a potom spinenie,ale to som bola v 14tt uz a vsetko dopadlo nakoniec dobre...no nic,musim pockat🙄

1lucinka123
27. feb 2021

@sima3213 ja som mala ešte na 25 deň po potrate 2 čiarky. Až po prvej menštruácii bola na teste len 1ciarka

1lucinka123
27. feb 2021

@sima3213 toto je môj test 10 dní po potrate

sima3213
autor
27. feb 2021

@1lucinka123 niekedy clovek ducha nahana a inokedy aj silnu ciarku radsej vyhana 😏

1lucinka123
27. feb 2021

@sima3213 presne. Stále som si robila nádej že možno to ešte nieje stratené ale opak bol pravdou 😔

alikal
27. feb 2021

mne hcg klesalo az 6 tyzdnov ponpotrate, kym sa dostalo na nulu. moc by som ti priala aby bolo vsetko v poriadku, ale teda neda sa teraz spoliehat na test

kajka1512
27. feb 2021

Ahoj, nechápem ale jednu vec
Načo čakáš ?
Však pohotovosť je nato, že keď ma žena problémy aby nečakala a išla...
Možno žiadny potrat sa nestal
Len sa teraz s tým stresuješ
Na tvojim mieste by som URČITE nečakala k Dr ledy si objednaná ale šla by som na pohotovosť. Na to sú tam

sima3213
autor
27. feb 2021

@kajka1512 no ja som si prave na 99,9%, ze tehotna nie som, len som tak uvazovala🤔

mikasz
4. mar 2021

@sima3213 este si testovala?

sima3213
autor
4. mar 2021

@mikasz uz nie ,zajtra idem k lekarovi..prislo mi to zbytocne testovat, aj by hcg stale iba klesalo

mikasz
4. mar 2021

@sima3213 drzim palce,urcite daj vediet ako si dopadla ✊ a poziadaj aj o odber krvi na hcg nech mas istotu.

sima3213
autor
4. mar 2021

@mikasz oki, ozvem sa

sima3213
autor
5. mar 2021

@mikasz tak maternica cista, kedze som nemala ale tehotenstvo potvrdene ultrazvukom tazko povedat ci tam aj nieco bolo,pri pravom vajecniku je krvna zrazenina,tak mi brali krv a v pondelok zavolaju ako klesa hcg , ci nebolo mmt

ivca88
5. mar 2021

@sima3213 nechcem ťa strašiť, ale mne hneď klesalo hcg aj bledol test.
Asi pôjde o mimomaternicové. Ak by si mala bolesti, tak čo najrýchlejšie do nemocnice ..
Dúfam že sa mýlim, ale od 19.2 prešlo naozaj veľa času.
Maternica čistá.

Jedine že by si bola opäť tehotná, ale to by si nestíhala mať tak silnú ( silne koľajnice bývajú tak najskor 14-16 dní od oplodnenia ).
To asi nebude ono.

sima3213
autor
5. mar 2021

@ivca88 no ja to tiez tak uz vidim na mmt 🙄 aj by som si urobila znovu test,ci nahodou nebledne ,ale ked som citala ,ze niekto mal silne ciarky az do dalsej ms tak neviem...dufam ,ze mmt to nebude 🙏🏻 No ale neviem,neviem

mikasz
5. mar 2021

@sima3213 och tak to ma mrzi, snad sa teda mmt nepotvrdi 🙏

sima3213
autor
5. mar 2021

@mikasz dakujem,dufajme ,ze nie🙏🏻

sima3213
autor
11. mar 2021

Tak nakoniec to bolo mmt 🙄 v utorok som bola na zakroku a odobrali mi pravy vajcovod

mikasz
11. mar 2021

@sima3213 tak to ma mrzi 😔 ja viem, ze ako slova utechy su slabe, ale hlavne, ze zijes 🙏 keby ti vajcovod praskol, je to zivot ohrozujuci stav, uz to bola dlha doba od pozit.testu...
Drz sa

sima3213
autor
11. mar 2021

@mikasz hej dakujem...no uz som prisla tak akurat na cas 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre