Som 9 dní po Ovitrelle a vidím slabú čiarku

21. máj 2021

Zdravím. 😊
Chcela by som sa opýtať dnes ráno som si robila robila zo zvedavosti test a som 9 dni od pichnutia injekcie ovitrelle s tým že som mala folikul 19,x mm veľký. Neviem či to bude vidno ale naživo tam vidím slabú čiarku. Neviem či si to len namýšľam a je to len nejaký kanalik alebo tak alebo to je ešte z tej injekcie. Ďakujem za všetky odpovede 😊

martinaju
21. máj 2021

Môže to byť ešte ovitrelle a nemusí. Jedna ho má v tele 5 dni jedna 10 a niektore aj viac ako 10. Skús o dva dni ak bude čiarka silnieť je to tehotenstvo. Držím palce ☺️

anjelicek26
21. máj 2021

10 dni po ovitrelle kludne mozes mat este v moci hcg... dokonca 12 dni u niektorych... ako ano ciarka tam je, ked zajtra posilnie, mozes sa tesit... ale 9dni po pichnuti si len 7-8 dni po ovulacii, trosku pochybujem, ze by uz test tak skoro ukazoval...

autor
21. máj 2021

@martinaju a vidíte ju aj vy? 😊

martinaju
21. máj 2021

Tak niečo tam vidím ale naozaj treba skúsiť o 2 dni lebo takto skoro ťažko povedať z čoho tá čiarka je.

autor
21. máj 2021

@anjelicek26 viem no, čítala som že niektorým to ukázalo hneď pár dni po tak som to len zo zvedavosti vyskúšala tak uvidíme ako ďalej skúsim testovať každé ráno či to bude miznúť alebo to bude silnejšie 😊 snažíme sa 2 roky a chodím do CAR tak uvidíme ale bolo by to najväčšie šťastie. Aj keď moc sa ešte netesim beriem to zatiaľ tak že je to ešte z injekcie

anjelicek26
21. máj 2021

Ked bude silniet, mozes sa tesit. Ak este nebude silniet (zajtra rano), nic to neznamena, ved dnes si 7-8dpo, teda zajtra 8-9dpo, to sa u vacsiny zien len vajicko uhniezduje +2,5 dna kym hcg je v moci... aj tak by tam stale boli sance. Drzim palce, nech sa podari.

autor
21. máj 2021

@anjelicek26 ďakujem Vám veľmi pekne 😊

martinaju
21. máj 2021

Ste po IUI?

autor
21. máj 2021

@martinaju IUI ma ešte len čaká. Ono to je tak, že v CAR sme mali stimulovať ovulaciu clostillbegytom (to by bol už 5ty krát) 4x ma stimuloval gynekológ a ten povedal že nič z toho nebude že mám ísť do centra tak potom keď som prišla do CAR výsledky z krvy boli super ale mám PCOS už roky. Bola som na priechodnosti a dohodli sme sa že další cyklus budem brat clostill ale našli mi cystu tak sme to odložili o další cyklus a 10.05. som bola objednaná na ročnú prehliadku na gynde a ten mi spravil sono a hovori že mám prísť v stredu že mám dominantný folikul tak som prišla 12.05. a pichol mi injekciu a odvtedy čakám 😊 do CAR mám prísť keď mi príde teraz menzes a dohodneme sa na IUI ale zatiaľ len stále čakám 🤷🏼‍♀️ Dnes mám 28DC ale mám veľmi nepravidelný ms kvôli PCOS takze tak 😁

martinaju
21. máj 2021

No tak drzim palce aby ste do car nemuseli ani ísť 🤞🏽🙏🏽

karin04
21. máj 2021

Drzim palce aj ja som tento mesiac po ovitrelle...zatial netrpezlivo cakam

autor
21. máj 2021

@karin04 držím palce 🥰
@martinaju ďakujem Vám veľmi pekne hádam sa už zadarí 😊

miirka123
21. máj 2021

držím palce aby to vyšlo. Ja by som otestovala zejtra a pozajtra keď bude čo i len o troška silnejšia je to na dobrej ceste 🙂 Teraz tam určite vidím čiarku. Ja som po ovitrelle už na 10ty deň nemala žiadnu čiarku.

autor
21. máj 2021

@miirka123 Ďakujem 😊 uvidíme no zatiaľ si to nejako nepripúšťam aby to nebolo pre mna horšie keď to nevyjde ale už som si tak povedala že ak to nevyjde teraz a začne další cyklus tak mám hneď volať do CAR a dohodneme to iui mám síce z toho strach ale je to zase o niečo väčšia šanca na úspech 😊 a skúsim testovať kým sa nespustí ms keď tak 😊

karin04
22. máj 2021

Ja som dneska 7. den po Ovitrelle a na teste nie je ziadna ciarka

autor
22. máj 2021

@karin04 robila som si dnes ráno další a zdá sa mi že to je slabšie možno až negatívne tak neviem

autor
23. máj 2021

Toto je môj dnešný test… mne sa zdá že druha čiarka je stále rovnaká a dnes je to 11 dni po pichnuti injekcie. Myslite že to je ešte ovitrelle??

barbie9900
22. jún 2021

Ahojte baby nemate nahodou nanpredaj na zvys #ovitrelle? Dakujem

martinaju
22. jún 2021

@barbie9900 no ovitrelle bude problém keďže sa vždy predpisuje jedna injekcia/pero keď ho už potrebuješ

desiik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. sep 2022

Tak baby aktualizácia 😁 čiarka bola skutočná a dnes tu mám nádherne 7 mesačné dievčatko 💜

zuzka2662021
23. nov 2022

Wau super gratulujem

misulkaaa1994
1. feb 2023

Ahoj veľmi ti gratulujem, že sa to nakoniec podarilo. Si pre mňa veľká nádej, pretože mám rovnakú dilemu ako ty kedysi 🙂 testovala som sa 9 a 10 -ty deň po apl. ovitrellu a ciarka kúsok zosilnela a modlím sa aby to bolo tiež tehotenstvo 🙂 prikladám fotky 🙂

autor
1. feb 2023

@misulkaaa1994 anooo silnie 🙏🏻 držím palce, nech sa zadarí a silnie aj naďalej ❤️❤️❤️

misulkaaa1994
1. feb 2023

Ďakujem veľmi pekne 🙂

autor
7. feb 2023

@misulkaaa1994 tak ako? Zadarilo sa? 😊😊

misulkaaa1994
9. feb 2023

Nie bohužiaľ bol to ešte stále ovitrell..:/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre