Ovitrelle

23. sep 2021

Ahojte ženy mam na vás otázku 16.9.som mala pichnuti ovitrelle 21.9 som si robila test či ho mám ešte v tele bol bola slabá čiarka ružová . Dnes som si robila znovu či ešte stále a už ani náznak po nej . Je tam ešte šanca že sa objavia na teste 2 ? Ostalo mi nejak smutno že zas sa to nepodarilo. Na kontrole som mala 16. 4 folikuly veľké až bol doktor z toho natešeny ale dostala som strach že to zase nevyšlo 😔 test mam robiť okolo 2-3 čiže kopa času. Testy boli robene len z dôvodu aby som vedela kedy mi z tela vyšiel ovitrelle. Ďakujem

anjelicek26
23. sep 2021

Ovitrelle mas s mocu prec az za desat dni, u vela zien... ak si robis postupne - tak ten isty test treba robit, uvidis ako bude slabnut a ak si tehotna, potom zasa zosilnie... uhniezdenie babatka v maternici je 6-10.den po oplodnieni, takze ak ti ovitrelle pichali 16.9, ovulacia bola 17/18.9. takze bohuzial este celu kopu dni budes mat toto pozitivne s injekcie... inak sa divim, ze ti pri 4roch folikuloch sa dovolili snazit, vacsinou nad dva neodporucaju, riziko viacpocetneho tehotenstva je potom vysoke...

hederamonstera
23. sep 2021

vsak ale to je kratucko, aby sa ti ukazalo, ci si tehotna. Je super, ze test uz si mala cisty, to znamena, ze uz nezachytil ovitrelle. Takze na ten cca 12-13 DPO (co je u teba asi 29.-30.9) si skus spravit teh. test znova, ked teda nevydrzis do vysledkov z krvi 🙂
no a 4 velke folikuly..skor toho by som sa bala :D drzim palce

autor
23. sep 2021

@anjelicek26 robila som si viac testov tieto 3 dní a už boli negatívne tak neviem 🤷‍♀️ a áno hovoril mi Dr ze tam je šanca viacpočetneho tehotenstva ale bolo by mi to jedno len nech to vyjde.

autor
23. sep 2021

@hederamonstera áno jasne ja som si ich robila len pre kontrolu aby som vedela či mám ešte v tele ovitrelle. Nič iné neostáva len čakať a na krv nemám ísť mam mu potom volať ako som dopadla testom

autor
23. sep 2021

@hederamonstera ja len dúfam že sa aspoň jedno podarí lebo podla Dr q vyšetrení sme v Poriadku.

hederamonstera
23. sep 2021

podla mna je to velmi vysoka sanca, hlavne klud a pozitivne myslenie 🙂 to vela tiez narobi, tes sa uz na babatka, hovor k nim, oddychuj, bez na prechadzky, nech to tam dobre prekrvis, poriadne dychaj do bruska, nech to tam okyslicis a bude dobre 🙂

autor
23. sep 2021

@hederamonstera ďakujem veľmi pekne za podporu veľmi mi to pomohlo ❤

henrietka12
25. apr 2023

Ahoj môžem sa opýtať že ako to skončilo ? Bola si tehu ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre