Prečo to nevychádza?

21. okt 2022

Ahojte žienky toto nestretli ste sa s niecim podobným ? Lebo uz neviem čo si mám mysliet o tomto :(
Snazime sa o babo a posledne dva mesiace mi vychadzaju vzdy pozit testy ...2 ciarky su tam ...ta radosť ked uvidim ze je tam a nasledne je "po " lebo dostanem M ....nerozumiem ...foto vcerajsich testov dnes som uz dostala
Testujem az po vynechani menstuacie spodny je predvcerom vrchny včera ....:(
Co sa to deje uz druhy mesiac takto po sebe ten isty scenar ?

andrea_r016
21. okt 2022

ahoj, treba povedať o probléme gynekologičke...môže predpísať lieky na udržanie tehotenstva a poslať ta na vyšetrenia...nenechaj to len tak

beata_k
21. okt 2022

Mozno biochemicke. Vraj 30% tehotenstiev konci ako biochemicke.

pribinak
21. okt 2022

Prepáč, ale toto sú negatívne testy. Ja tam dve čiarky nevidím.

Ale želám aby nabudúce boli jasne koľajnice

ankare
21. okt 2022

A pritom tá čiarka silnie...

kitycat
21. okt 2022

Ja by som povedala, ze su nwgativne, ze len namocenim trochu presvita ta cast, ktora by pozitivitu ukazala... A preco to drzis za tu pocikanu cast..

rawmamka
21. okt 2022

"Nevychádza" to preto, lebo tieto testy na obrázku sú negatívne, nie pozitívne.

autor
21. okt 2022

Takze ciarku na vcerajsom teste tam vidim iba ja sama volnym okom ano ?

nafka0483
21. okt 2022

Na spodnom nevidim nic, na vrchnom je slaba ciarka. Pravdepodobne biochemicke tehotenstvo.

Povedz lekarke, moze ti nasadit hormony v dalsom cykle aby sa pripadne tehotenstvo udrzalo. A nech urobi hormonalny profil.

sense
21. okt 2022

Ja som takéto testy ako pozitívne nebrala. Ako už niekto spomínal hore niektoré testy stacino sekundu dve namočiť dlhšie a robia tejto čiarky. Po koľkých dňoch meškania testujes, máš sledovaní ovuláciu?
Keď ti vyjde raz takýto test zaplať si krvny test na hcg a budeš vidieť ci je to biochemické alebo falošný test.
Ale cez 30perc tehotenstiev konci ako biochemických a ženy by ani nevedeli ze sú tehotné keby netestovali príliš skoro.

Môžeš si dat spraviť u lekárky hormonálny profil ci máš dostatok Progesteronu v druhej fáze cyklu.

lauriik
21. okt 2022

Testovala by som az po vynechani menstruacie. Ja som prvy den meskania uz mala uplne kolajnice. Toto je taky vysledok, ze uplne by som nespoliehala ze je to tehotenstvo.

pribinak
21. okt 2022

Zlatko, v deň meškania menstruacie už nemusíš čiarky ci koľajničky hľadať, sú jasne viditeľne

Ako ti už napísali, daj si urobiť hormonálny profil

autor
21. okt 2022

Ďakujem baby za rady...

tatiana321123
21. okt 2022

Koľko dňový cyklus mavas? U mňa bol krátky, a nestihlo sa bábo riadne uchytiť. Muselo sa to riešiť duphastonom

autor
21. okt 2022

@tatiana321123 35ty ,duphaston uzivam uz 2 mesiace na upravu cyklu predtym som mala 50/55 dnovy , beriem 2x1 tbl od 11ho dna do 20teho v mesiaci

any_soj
21. okt 2022

Mavas ovuláciu? Koľko dní pred ms?

cecilia29
21. okt 2022

U mna takyto test znamenal tehotenstvo , v den meskania som nemala vyrazne kolajnice. Ja si myslim ze to moze byt biochemicke. Duphaston by mohol pomoct

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre