Mám pocit, že testy nesilnejú

natali1991
8. feb 2023

Ahojte baby mam pocit ze mi nesilneju testy ako vcera som tu dost citala o biochemickom tehu a tak uz testujem aj ja ze ci ciarka silnie a veru je taka ista .. na foto horny test je foteny vcera vecer a spodny teraz rano z ranneho mocu a ciarka neni silnejsia ..

esmeronka
8. feb 2023

@natali1991 na porovnanie sa ma testovať po dvoch dňoch s ranneho moču....podla toho budeš naisto vedieť či silnie

anonymnasnazilka
8. feb 2023

za prve - je silnejsia a za druhe - ako pise esmeronka, testuje sa obden, aby si videla rozdiel. drzim palce 🙂

natali1991
autor
8. feb 2023

@esmeronka jaaj ja som myslela ze stale lebo ine baby tu davali testy aj pat kusov naraz ze ocikali tak som nechapala a vdaka teda

natali1991
autor
8. feb 2023

@anonymnasnazilka dakujem uz tomu rozumiem a v stredu idem uz k dr nakolko som pred rokom potratila v 20tt tak ze mam prist skor az keby nieco to podchytime aj liecbu

anonymnasnazilka
8. feb 2023

@natali1991 och, to ma mrzi :( drzim silno palce, aby si tentokrat drzala v naruci zdrave babatko <3

natali1991
autor
8. feb 2023

@anonymnasnazilka dakujem dufam ze teraz to uz bude dobre lebo predtym som 4 mesiace krvacala ako babo bolo v poriadku ale zo mna padali kusy krvy ale tak dotiahli sme to az do 20tt tak dufam ze teraz az do 40 🙂

anonymnasnazilka
8. feb 2023

@natali1991 verim, ze ano. ze ti lekar nastavi dobru liecbu a budes si moct tehotenstvo uzit 😍

kiki68
8. feb 2023

@natali1991 ja neviem , ale mne to pride silna ciarka, cize mozno to zase uz nebude nejake este silnejsie. Ja by som pockala na kontrolu u lekara a uvidis ako to bude vyzerat. Drzim palce

natali1991
autor
8. feb 2023

@kiki68 ja uz testovat urcite nebudem a v stredu idem k dr a hlavne ja tehu priznaky mam a zacali mi tyzden po ovulacii ja neviem preco ich mam tak skoro ja som hned vedela ze som tehotna este pred ms a uz to viem podla prveho tehu sice o babo som prisla ale zaha mi zacala este pred ms a take divne stavy som mala takze ja som asi ten pripad co ma pocity tehu ihned

natali1991
autor
8. feb 2023

@anonymnasnazilka lekar nastavi dobru liecbu len aby aj moje telo posluchalo 🙂

anonymnasnazilka
9. feb 2023

@natali1991 urcite bude 🙂. kedy mas termin u lekara?

natali1991
autor
9. feb 2023

@anonymnasnazilka v stredu idem buducu ale teraz mam strasny strach zacalo ma boliet dost brucho a lavy vajecnik az mi to vystreluje do nohy a do krizov ta bolest bojim sa ci nepotratim

ankare
9. feb 2023

@natali1991 och, ono to môže byť aj mimomaternicové.chod sa dať radšej hneď skontrolovať,nie je to sranda

natali1991
autor
9. feb 2023

@ankare
Uz to preslo dala som si magnezium a preslo to ..mimomaternicove preboha to mi ani nepis uz teraz sa bojim :(

ankare
9. feb 2023

@natali1991 nechcela som Ťa vystrašiť, len musíš byť obozretna a myslieť na všetko. Tobôž teraz hned na začiatku.

natali1991
autor
9. feb 2023

@ankare ako zistim ci to nemam aj ja ??

ankare
9. feb 2023

@natali1991 sonom

natali1991
autor
9. feb 2023

@ankare zistili by mi to sj teraz ked som 4tt+5 ???

bambieblue
10. feb 2023

@natali1991 ahojky chcela by som sa ta opytat na tie testy to su ktire rapidka? Lebo doteraz som len tie palickove videla

anonymnasnazilka
10. feb 2023

@natali1991 myslim na vas, nech to dobre dopadne ❤️

natali1991
autor
10. feb 2023

@bambieblue to si rapis direct extra to mi dala v lekarni pytala som digi ale ze take nemaju tak dala tieto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre