Mešká mi menzes, ale testy sú negatívne.

olinka1502
8. apr 2020

Zdravim Vas ;) Meska mi mrcha ( zatial je to len 1. den) ale testy uz mam za sebou dva - negativne, mrchu mam vzdy na den presnu, akurat teraz meska , mala som bolesti podbruska( aj stale mam take pichanie ) ale prsia ma tentokrat boleli tak 10x viac nez obvykle pred mrchou, citala som si tu tolko prispevkov , ze testy to mozu ukazat az o niekolko dni dokonca tyzdnov , o dieta sa snazime takze by ma to velmi potesilo ... mate nejaka podobnu skusenost ? Test som si robila klasicky pruzkovy aj digitalny clear blue.

malebiele
8. apr 2020

@olinka1502 pockaj a uvidis ci pride, ak nie, test je na mieste robit najskor az o dva dni, ak si si ho robila dnes, zajtra by stale nemuselo nic ukazat.. ja som si test robila az ked mi menstruacia meskala 4 dni a ciarky uz vtedy boli vyrazne

olinka1502
autor
8. apr 2020

@malebiele skusim veru neskor ak nepride... nemala som vobec ani slabu tu druhu ciarku...tak to je naozaj moznost uz len cakat

malebiele
8. apr 2020

@olinka1502 ber to tak, ze kazdy druhy az treti den sa zvysuje hodnota hcg, takze je zbytocne robit testy kazdy den.. bud trpezliva a drzim palce

olinka1502
autor
8. apr 2020

@malebiele ano snazim sa , skusim az v sobotu...len pride mi to take zvlastne ze niekomu to ukaze dokonca este pred ms ze je tehu a niekomu ani po dnoch/ tyzdnoch ako som tu tak citala 🙂 a dakujem

majamat
8. apr 2020

@olinka1502 a urob test z prveho ranneho mocu. mohla si mat ovulku neskor a preto nemusis mat este pozitivny tes. pripadne to mpze byt hoormonalna porucha.

olinka1502
autor
8. apr 2020

@majamat urobim si v sobotu rano ak to uz nebude zbytocne 😊🤷‍♀️

sense
8. apr 2020

Vydrz toto som mala aj ja minuly mesiac a ms prisla o tri dni neskor

nedockavka372
8. apr 2020

Ja som to tak mala 🙂 .. cyklus pravidelný ako hodinky a keď mi meškala ms jeden deň, už som vedela o čo ide, nerozumela som negatívnym testom... Ms stále neprichádzala a tak som test skúsila po 3 dňoch a najprv nič a keď som ho išla vyhodiť do koša zbadala som tam čiarku, ale bola tak slabá, že som ju videla len ja, muž ju nevidel .. a potom to išlo, každý druhý deň som si robila ráno testy a čiarka silnela ;) .. takže ako vždy, môj cyklus ma vtedy nesklamal, meškal z dôvodu tehotenstva 😆 teraz som 33tt

olinka1502
autor
8. apr 2020

@nedockavka372 ja uz radsej nechcem rozmyslat a nahovarat si mozno to je naozaj len nejaka porucha alebo hormonalna zmena , ako baby vyssie pisali , my sa snazime uz 3 mesiace a nechcem byt zas sklamana tak budem uz len cakat 🙂 a gartulujem 🥳

majamat
8. apr 2020

@olinka1502 drzim palce 🙂

olinka1502
autor
9. apr 2020

@majamat tak dneska rano ruzovo cervena skrvna ....takze uz asi ani nemusim cakat :/

majamat
9. apr 2020

@olinka1502 no nikdy nehovor nikdy, ak sa to riadne nespusti, stale to nei je iste. takto neico mavaju aj tehulky. no vsak uvidis, co bude dalej.

olinka1502
autor
9. apr 2020

@majamat spustilo sa to neskor ale intenzivne takze uz ani nesnivam , ak vobec niekedy ;) aj tak dakujem za podporu

majamat
9. apr 2020

@olinka1502 neboj, to pride. snazite sa 3mesiace to n ie ej tak vela. moja sestra sice ma svoj vek, ale snazili sa 1,5r. no aj kamoske to tak dlho trvalo, nez otehotnela s druhym dietatom.a poznam aj dalsie kocky, ktorym to trvalo aj rok. cize este to nevyzera s vami zle. urcite to pride.

olinka1502
autor
9. apr 2020

@majamat ja viem 🙂 len ta frustracia z toho ze sa snazite a stale zostavam sklamana je tazka....ked vidim okolo seba zeny kt. sa to podarilo z toho co pocuvam na 1x 🙂

majamat
9. apr 2020

@olinka1502 ja viem, chapem to,a le zas tolko takych ie je, len si to tak viac zapamatas. mne sa 2x podarilo na 1x, druhykrat to skoncilo MA a potom sa mi uz otehotneit nepodarilo. mam jednu dceru nieco sa tym potratom stalo a uz to neslo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre