Menzes mi mešká týždeň a ja neviem, či som tehotná

dzulaaa
10. jún 2020

Antika da sa oťehotniet aj cez ňu?
Dobry den
Chcela by som sa spýtať ja vobec nevien ci som tehotna alebo niesom menzes mi meska uz skoro tyzden a antiku berem kazdy den pravidelne ale posledne dni som vynechala a priateľ sa do mna urobil raz sa do mna urobil potom som si dala ale ten posledny den sme maly pohlavný styk a to sa do mna spravil ale nemala som tabletku na ďalší den alebo o 2 dni mal prist menzes a nic neprišlo uz týždeň mam take žlté vytoky aj biele
Aj 2 tehotenske som si robila a nič iba jedna čiarka
Antiku Berem mistru
v 6 den co mal byt menzes a nebol ma tak mierne bolelo v podbrušku
Ďakujem

daniela1911
10. jún 2020

@dzulaaa nie si, test by už bol pozitívny.

dzulaaa
autor
10. jún 2020

@daniela1911 no ale ja som si test robila pred tym a na ten dalsi den mi mali prist a neprili a uz mi meskaju skoro 10 dni

denden77
10. jún 2020

@dzulaaa tak si sprav dalsi.. jednoduche 😎

dzulaaa
autor
10. jún 2020

@denden77 ale uz mi meska 12 dni a zajtra idem ku gynde

dzulaaa
autor
10. jún 2020

@dzulaaa bojim sa ze budem tehotná

denden77
10. jún 2020

@dzulaaa tak ti otazky zodpovie tvoj Dr.. este jednoduchsie 😉

vierkainka
10. jún 2020

Niekedy stačí vynechať aj jednu či dve tabletky z Antiky a rizhadze to cyklus. Ak by si bola tehotná, test by to už ukázal. A nezabúdaj, že aj stres odďaľuje menzes.

dzulaaa
autor
10. jún 2020

@vierkainka no a je tam moznost že by som bola tehotna?

dzulaaa
autor
10. jún 2020

@daniela1911 no ja som si test robila na ďalší den ale ze sa musi pockat aspom 2 týždeňe

viikkki
10. jún 2020

Kamarátka mala po styku normálny menzes a bola tehotná robila si 3 testy a boli negatívne ,budúci mesiac jej menzes už neprišiel ked išla ku ´gyn tak jej oznámil ,že je v 9 tt ......každé ženské telo je íné 😉

dzulaaa
autor
10. jún 2020

@viikkki ďakujem takže vlastne to nemusi ukazat hned ked budem tam

zuzka1117
10. jún 2020

Tak ak sa do teba priateľ urobil a nedala si si tabletku tak logicky tehotná byť môžeš.

dollyzv
10. jún 2020

Ja som pri antike nemala ms aj 5mesiacov..a keď som mala tak to bolo skôr len také 3dnove silnejšie spinenie..dr vravela že to je v poriadku..

dzulaaa
autor
10. jún 2020

@zuzka1117 ďakujem

katarinka89
10. jún 2020

@dzulaaa tak 10 alebo 12 dní ???? Ty antikoncepciu užívaš ako cukriky- dáš si keď nezabudneš.😂 Trošku zodpovednosti by si mala mať....záleží kedy sa do teba urobil a kedy nebola podaná antikoncepcia- uhniezdenie trvá cca 10 dní....len testuj a ak nebudeš tehu a nepríde ms , máš rozhádzany cyklus

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzulaaa
autor
10. jún 2020

@katarinka89 nie ja som kazdy den brala antiku poctivo kazdy den ale tie posledne dni som na tom zabudla

dzulaaa
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzulaaa
autor
10. jún 2020

@taskataska 1. Každý deň som ju brala a poctivo 30 eur by som za to nehadzala len tak
2.Viem čitat ale vy asi nie
3.Tato stranka je určena nato aby sa davali rady a nie tu pisat blbosti a zbytočne pokazit náladu druhemu
Ako sory ale toto bolo od veci

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka89
10. jún 2020

@dzulaaa ako ju môžeš užívať poctivo keď si nevynechala len jednu ale viacej a dovolila si aby sa do teba urobil? Tak sa neurazaj a nestavaj sa na zadne. Áno tu sa radi, ale niektorí jedinci nevedia prijať ani rady ani následky....každé vynechanie tablety zvyšuje riziko počatia a ako tu už písali, mala si si naštudovať prívalový leták.

dzulaaa
autor
10. jún 2020

@taskataska Ako prosim???? Ako do čo di dovoľujete pisat???
Vobec sa nepozname tak sa ovládajte
Ja som tu napisala aby mi niekto poradil a nie tu čítať vaše blbe komentáre jasne?! Ak to nechapete tak načo to komentujete? A píše te tu blbosti tak je logicke 30 eur by som nehadzala len tak do koša ak berete antiku viete o čom hovorím takže tu nepíšte blbosti

katarinka89
10. jún 2020

@taskataska no načo si jej pokazila pravdou náladu 🤣🤣🤣🤣 určite viac ako 20 nema

dzulaaa
autor
10. jún 2020

@katarinka89 a vy mate kolko 50?

katarinka89
10. jún 2020
taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka1117
11. jún 2020

Ale inak aj keď užívaš antikoncepciu, myslím že by si nemala dovoliť priateľovi ísť naplno. Ani antikoncepcia nie je 100%.

blacki
11. jún 2020

ahoj, mám známu, ktorej sa občas podarilo zabudnúť zobrať si tabletku alebo si zobrala neskor, a aj tak otehotnela. Na druhej strane mne sa to tiež stávalo, občas som zabudla a nikdy sa nič nestalo. Pritom neskor som s otehotnením nemala najmenší problém. Takže určite každá HAK je iná, rovnako aj každá žena je iná. A keď som bola tehotná, prvý krát mi ukázal test až po tom, čo som 2 týždne nemala menzes, druhýkrát som ho mala naopak stále a už som bola tehotná a nevedela som o tom. Zistila som to až s rastúcim bruchom. Takže kopa paradoxov. Najlepšie ti povie doktor, teraz už by isto videl, keď by si bola tehotná. Aj keď mne po tých 2 týždňoch meškania doktorka ledva-ledva čosi videla a objednala ma ešte o týždeň, lebo si nebola istá, "či TO prežije". Nezostáva ti iné, než len čakať. Držím palce, predpokladám z textov, že tehotná byť nechceš.

dzulaaa
autor
11. jún 2020

@blacki no ja som tam dnes bola a mi robila cytologiu a mam nizku sliznicu a zajtra idem na krv
A nic ani na sone nevidela a mam tam ist zasa ze treba pockat

blacki
11. jún 2020

no snáď tam teda nič nebude. Lebo mne po tých 2 týždňoch rovno povedala, že vidí tam niečo, ale moc malilinké zatiaľ

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre