Kŕčovitá bolesť v podbrušku. Som tehotná?

patka182
17. máj 2013

Ahojte viem že je to asi hluposť sa pýtať... ale mam pocit že som tehotná!! Dnes som zaregistrovala krčovitu bolesť v podbrušku ráno teraz mi prišlo zle keď som zavoňala obed, bradavky ma strašne slabučko bolia že to skor akoby ani neboleli mam taky biely výtok ale trošku viac ako normálne menštruáciu som mala mať v pondelok ale mne meškava koli problémom zo štitnou žlazou...viete mi niekto poradiť ako sa to dá zistit bez testu pretože ubehlo len pár dni od pohlavného styku. Máme ho pravidelne a preto neviem či sa to mohlo stať v nedelu alebo ešte predtým...prosím surne...ďakujem za každu odpoveď

trish31
17. máj 2013

Bez testu to nezistis

l_e_n_o_c_k_a
17. máj 2013

chod kupit test do lekarne alebo do DM a budes vediet na com si 😉

domin85
17. máj 2013

Prva vec: ked si otvoris forum, najdes kategorie, otvoris "som tehotna" tak tam najdes tisic tem s rovnakou problematikou a milion podotazok s rovnakym alebo podobnym popisom, ako teraz davas ty. Takze co takto skusit pouzit vyhladavac kym zalozis duplicitnu temu/otazku?
Po druhe: aj s testom to "len par dni od pohlavneho styku" nezistis, vacsina ma pisane tak tyzden ale realne sa odporuca az po vynechani. Natoz aby ti niekto cez net vestil ci mozes alebo nemozes byt tehotna...
Takze ak mas po omeskani chod pekne do lekarne alebo drogerky, obetuj 2€ za najlacnejsi test a budes vediet 😉

cawes
17. máj 2013

baby uz je piatok tak to preto asi. UFF no ja ked som si myslela ze som tehotna tak som poslala sestru kupit mi tehu test, vycikala som sa nan pockala par minut a potom som vedela ze ci som alebo nie som

0550
17. máj 2013

test ti odpovie na tvoje otázky takto ti neviem povedať 😀

cerez
17. máj 2013

Šup, šup do obchodu a kúpiť test. Alebooooooooooooooo, máš zastavené vetry.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre