Je možné, že by som bola tehotná?

kikuska56
24. nov 2021

Ahojte žienky obraciam sa na vás s radou 10.11 som mala pohlavný styk šancu otehotnieť som mala strednu 3 dní pred ovulaciou partner šiel na plno teraz 28 mám dostať mrchu.. už tak cca 2 dní mám bolesti v krížoch a takú slabú bolesť v podbrušku čo samozrejme mávam väčšinou pred kramami no dnes ráno som mala na nohavičkách hnedý výtok/krv neviem ako to skôr nazvať dala som si preventívne tampón že snáď prišli.. no tampón po 2 hodinách úplne suchý pár kvapiek na ňom bolo preto sa chcem spýtať je možné že by som bola tehu?? Kedy poprípade si robiť test ďakujem.. podotýkam mám chorú štítnu žľazu takže mám dokefreny cyklus ale pravidelne si to značim a sledujem ďakujem mám už 2 deticky a na 3 sa zrovna necítim

kkovacovak
24. nov 2021

@kikuska56 tak prečo šiel partner na plno keď sa na tretie necítite? 🤷‍♀️ Každopádne mohla to byť krv z uhniezďovania...ale aj nemusela. Nič iné ti nezostáva len počkať na test. Ak máš nepravidelný cyklus tak test ti nemusí ukázať správne ani po týždni vymeškanej menštruácie. Ešte by som na tvojom mieste počkala minimálne týždeň a potom testovala

evaachesa
24. nov 2021

Tvoj muž sa zjavne na 3tie cíti keď išiel na plno. To si treba dopredu vydiskutovať že ty nie. Myslím si že to bola krv z uhniezdovania.

leuska1991
24. nov 2021

@kikuska56 treba este pockat,moze sa este rozbehnut menzes. A testovat sa po vynechani ms. Ja si myslim,ze dieta je dar🥰

certica22
24. nov 2021

@evaachesa myslíte že tak neskoro predsa keď písala že 10 je to u 14 dní....

Ja som minulý cyklus tiež mala také zvláštne krámy že deň predtým som spinila intimka čistá a až na ďalší deň sa spustili čo Umba fakt že nikdy sa nestáva ...

kkovacovak
24. nov 2021

@certica22 vajíčko môže cestovať z vajcovodu aj 5 dní a rovnako dlho sa môže aj zahniezďovať. Hnedá krv zároveň znamená že je to staršia krv ale kým vyšla von tak to trvalo. Takže teoreticky je to možné...

certica22
24. nov 2021

@kkovacovak aha 🙂dobre vedieť..ja len preto že niektoré mámixky už majú 10-12 deň po ovu už II čiarky 🙂

danieladeley
24. nov 2021

po dvoch detoch by si uz mohla vediet ako sa "tehotneje"

kikuska56
autor
24. nov 2021

@danieladeley veď viem ale od mája ako mám štítnu žľazu tak mám nepravidelný cyklus dakedy 2x do mesiaca dakedy 3x a toto sa mi ešte nestalo tak preto som sa spytala. Nemusíte hneď odcudzovat človeka

nevenka
24. nov 2021

@kikuska56 no tak sa treba chranit inak, mohol to dat aspon von, ked neviete, kedy mate naozaj ovulaciu...Ja mam tiez problem so stitnou zlazou, ale cyklus viac menej pravidelny, hore dole par dni, kojim, meriam si bazalnu teplotu a robim ovulacne testy. Tak sa celkom orientujem. Ale 3 dni pred ovulaciou, ak by naozaj bola vtedy, tak je vusoka sanca otehotnenia. Tretie babatko mame zo sexu 2 dni pred ovulaciou. Spermie mozu prezit az 5 dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre