Kedy vám ukázali čiarku na tehu teste?

veraaq
4. máj 2024

Ahojte,mešká mi 6 dni menzes,reku skúsim test a takto mi to vyšlo ..nemala by byt už čiarka silnejšia?🥹o osem dni chcem znova skusit ten digitálny ale dovtedy ma asi porazi😅 12.4 som bola ešte na gynde (vtedy mi vychádzala ovulacia,podľa aplikácie ) a to mi ešte hovoril že mám nízko endometrium mám 32 dňový cyklus.pred dvoma mesiacmi mi zistili cystu za maternicou tak som to mala trošku rozhádzané, a toho 12, som tam išla s bolesťami v podbrusku(najprv som si myslela že cysta praskla 😅) a on že už tam žiadnu nemám,že môžem to byt tá ovulacia.ach zmatena som z toho ,myslite že sa pošťastilo?🥹ani príznaky moc nemám trošku ma bolia prsia a bruško trošku 🥹

nila0622
4. máj 2024

@veraaq Ahoj určite si tehotná, ja som silnejšiu ani nikdy nemala, gratulujem 🍀😁

veraaq
autor
4. máj 2024

@nila0622 furt stresujem aby sa uchytilo nechcem sa testovať kazdu chvíľu😅 tak ďakujem krásne 🥰

jaskolka
4. máj 2024

Test je pozitívny, tehotná podľa toho si. Nejde až tak o intenzitu čiarky, ale ide o to, ci teraz ti bude čiarka silniet. Testuj rovnakým typom testu, lebo môžu mať rôzne množstvo farbiva.
Pozri,zbytočne sa stresovať, to je ešte horšie, nechaj to na prírodu, momentálne aj tak nič viac nemôžeš urobiť

nila0622
4. máj 2024

@veraaq Presne pred rokom som na tom bola rovnako, držím palce 😇

sofia1979
4. máj 2024

@veraaq zistíš tak ze si budeš robiť testy jedného druhu a každé dva dni by mali silniet

veraaq
autor
5. máj 2024

@sofia1979 a aké sú najlepšie testy prosím?

sofia1979
5. máj 2024

@veraaq tak v tom ti neporadím, ale ak si tehu ukáže ti každý test neboj

ailiba
5. máj 2024

@veraaq pravdepodobne bola ovulacia neskôr. Testy musia silniet. Kup si hocaku znacku, ja mam dobru skusenost s Dr. Max... Ale to je jedno, hlavne, aby boli rovnakej znacky a testuj rano. Mozes kludne aj kazdy den, ale obden by bolo lepsie....aby si to nemala akreslene napr. viac si pila, atd.
Drzim palce, cuarka uz vyzera pekne👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre