Kedy vám ukázal test pozitivitu?

pokahontas123
17. jan 2022

Ahojte, je tu niektora ktorej ukazal pozitivitu tehot.testu az po tyzdni? A dovtedy bol negativny?

nika12323
17. jan 2022

Po týždni čoho ???
Test sa odporúča robiť cca 2 týždne po ovu , ja som robila po 10 dňoch a ukázal mi silnejšieho ducha.

luciannka83
17. jan 2022

@pokahontas123 2dni pred ms mi ukazalo pri vsetkych tehotenstvach.

pokahontas123
autor
17. jan 2022

@nika12323 meskania

nika12323
17. jan 2022

@pokahontas123 a tebe vlastne ako vyšiel ? Po týždni meškania by ti malo ukázať aspoň slabú čiarku

pokahontas123
autor
17. jan 2022

@nika12323 no to budem mat az zajtra tyzden, ale testovala som vcera a bol negativny a mne nikdy takto nemeskal.. tak neviem co sa deje.

nika12323
17. jan 2022

@pokahontas123 aha no skús o dva dni najlepšie ráno testovať . Ja som testovala týždeň po ovulácii a nebolo tam úplne nič potom som testovala zas o dva dni a bol tam úplne maly náznak ducha a včera som testovala znova a pekne už bolo vidno čiarku . Tak drzim palce , chce to len čas 😊😊

pokahontas123
autor
17. jan 2022

@nika12323 tak to gratulujem 😊 drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.
no je pravda, ze nikdy som netestovala rano🤷‍♀️ tak skusim zajtra alebo pozajtra hned rano.

nika12323
17. jan 2022

@pokahontas123 vyskúšaj 🤍 a skús si skôr urobiť digitálny test , tie sú lepšie 😊🤍 drzim palce !!🤍

julka29
17. jan 2022

@pokahontas123 ja som si nesledovala vôbec ovuláciu a test mi ukázal až týždeň po meškaní

pokahontas123
autor
17. jan 2022

@julka29 a aj si testovala predtym? alebo prvy test si si urobila az po tyzden meskani?

vilma7
17. jan 2022

Keď tri dni meškal a čiarky boli už veľmi silné, žiadny duchovia.

dominika0126
17. jan 2022

Ja som si na 10 deň robila test a bol tam duch, úplne slabučký. Volala som hneď doktorovi, zobral mi krv a na druhý deň som mala volať. V krvi mi nebolo potvrdené tehotenstvo. A zajtra má náš štupel rok 😊😊😊

pokahontas123
autor
17. jan 2022

@dominika0126 fuuha tak to je zaujimave. a potom az kedy ti potvrdili tehotenstvo? nechceli ti davat vyvolavacku ked si mala test z krvi negativny?

dominika0126
17. jan 2022

@pokahontas123 Nie, nie. Išla som pár dni po tom ako som mala dostať menštruáciu. 🙂

julka29
18. jan 2022

@pokahontas123 testovala som sa aj par dni pred aj po a nič ešte vtedy neukázal

kaja871
20. jan 2022

Mne ukázal test v deň keď mala prísť ms silnejšieho ducha takže ms som už nečakala teda dúfala že nepríde a ani neprišla a už mám môj uzlíček troj mesačný doma ☺️🤱

karolonakarol
24. jan 2022

Ahojte baby (Prikladám môj kalendár)
Ovu si nesledujem ale snažíme sa o babo, tam kde sú ❤️ Sme sa snažili, muž chodí na sluzobky mimo SK tak sa snažíme len keď je doma. Ms mávam pravidelnú na 27-28dc. Poslednú ms som mala 23.12.
16.1 a 18.1 (25dc a 27dc) som mala taký ružový výtok. Myslela som že rozbiehajúca ms ale do dnes neprišla 6dni.
Robila som už 3 testy a negatívne ale asi ani jeden som nerobila ráno. Ale robila som TOPTEST 2 pružkove a jeden neviem ako sa presne vola, kazetový? Aké máte s nimi skusenosti ? Ale mám naliate prsia, niekedy mi vadi tričko a mám žilky na nich. Ak bola posunutá ovu kedy by som mohla robiť test? Alebo po koľkých dňoch meškania vyšiel vám ? ja viem že prvý deň vyšiel večšine (aj mne tak nejak prvé tehu) ale chcela by som počuť aj skusenosti kedy ste mali negatívne testy a boli ste tehu. Nemám žiadnu infekciu, zapáchajúci výtok ani nič podobne. Ďakujem

x_mery_x
27. feb 2022

@karolonakarol ahoj, ako si na tom, nakoniec dosla, alebo nie?

karolonakarol
27. feb 2022

@x_mery_x ahoj, áno prišla na 41dc, dôvod prečo meškala neviem. Možno anovulacny, možno prechladnutie. Teraz mám za 2dni dostať. Predtým som ju malavala ako hodinky takze dúfam že už v tom bude pokračovať alebo nedostanem vôbec lebo tento mesiac sme sa snažili fakt každý 2-3den lebo keďže nesledujem ovu a minuly cyklus bol taký dlhy tak ani približne som nevedela kedy bude ovu. Vy sa snazilte ? 🙂

x_mery_x
27. feb 2022

@karolonakarol hej tiez by sme chceli, len ja mam zas nepravidlenu ms, naposledy som mala na vianoce, a taakto dlho sa mi este nestalo zeby som.nemala, ale testy su negativne, tiez rozmyslam, ze co to bude, ale tiez som.bola teraz prechladnuta furt som.chodila cikat a stale mam taky pocit zeby som.uz mala dostat tak hadam uz pridu, aby sme sa potom mojli pokusit 🙂

karolonakarol
27. feb 2022

@x_mery_x ono keď neni ms neznamená že neni ani ovu. Hlavne je sa snažiť. Ja napríklad ovu sledujem len podľa kalendára, prvé sa tak podarilo dokonca na 1x 5dni pred ovu ale neskončilo to dobre. Tak v tom čase čo sa mali narodiť sme sa začali snažiť čo bol januar ale dúfam že tento mesiac buď príde alebo nepride kôli tehu a nebude má naťahovať aj keď mám covid ale nemám ťažký príbeh 🙂) náš mesiac vyzeral takto lebo keďže bol 41dc tak sa mohla posunúť ovu takze sme skúšali viac 🙂 ale držím palce nech sa podarí či najskôr. A skus červeného matyšaka ja ak som ho vypila tak dostala som hneď ms, neviem či mala prísť alebo to k tomu dopomohlo ale ak by si bola aj tehu tak neublíži 🙂)

x_mery_x
28. feb 2022

@karolonakarol nam sa tiez prve podarilo na prvy sum, vsetko v poriadku, ja som aj vedela kedy mam ovu vzdy ma pichalo na boku, len teraz od porodu je vsetko take cudne ani neviem ci vobec tu ovu mavam :D aj ked ma picha, ale nemam taky ten tahavy klzsky vytok ako som.zvykla.mavat, a mala som pravdepodobne ovu 18jan, odvtedy ma stale picha, aj prsia mam naliate aj som mala parkrat bolest bruska ako pri ms a stale nic, bola som teda aj prechladnuta co som chodila stale cikat a teraz tiez mame kovid doma, ale ja som na tom najlepsie, len dnes som mala troski zvysenu teplotu a hrdlo ma boli, aj vino som.uz pila aj dva dni a nic :D tak vyzera vam to pekne, mohlo by sa to teraz podarit, drzim palce, aby vam to vyslo. 🙂

karolonakarol
28. feb 2022

@x_mery_x hej ja len každú chvíľku chodím pozerať app či je stále 28 a či sa to náhodou nezmenilo 😅 ja akože stále spím a mám nádchu a zapchaty nos a niekedy na dusi. horúčku ani neviem či som mala nemerala som. Prvý den bol najhorší to som sa zobudila so strašnou bolestou hlavy tak som za den zjedla pár palarenov ale len čakať môžem. Ja mám taký tlak v podbrušku občas ale tak možno si aj nahovaram alebo niečo, nikto nevie 🤷‍♀️ Najhoršie je čakanie. Neskúšala si ísť k dr na vyvolávačku a potom nech ti odsleduje ovu ? Koľko sa snažíte ? Keď chceš nápis dm nech to tu nespamujeme 🙂

usla35
28. feb 2022

ono je to velmi tazko povedat, kedze kazda je ina a ma aj ine hladiny hormonov v danej chvili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre