Ukázal vám domáci test pozitivitu?

simkam2912
2. dec 2021

Prosim vas ukazali vam tie domace ag testy pozitivitu?

amarrie
2. dec 2021

Mne osobne nie, ale mam dve zname, ktorym ukazal a PCR test pozitivitu potvrdil.

sense
2. dec 2021

Mne nie, ex doma 2 nie a 3 v práci áno, akurát čaká na PCR výsledky - je 2x očkovaný a ma aj symptomy

simkam2912
autor
2. dec 2021

@sense priatel ma tiez priznaky,ale uz dva samotesty negat,termin pcr este nema

macilaci
2. dec 2021

@simkam2912 tak v piatok som robila dcére - negatív. V pondelok PCR utorok výsledok Pozit. Nedalo mi tak som jej urobila aj domáci a bol pozitív.

polovnicka92
2. dec 2021

Mne áno 2krat som mala kovid a 2krat cca 7 8 dni od 1.priznaku 🙂

pininka1
2. dec 2021

Ano, urobila som pre istotu este jeden a tiez pozitiv a syn je pozitivny uz mame ja pcr. Kolegyna to iste.

lusinda1989
2. dec 2021

Manželovi vyšiel v sobotu pozitívny aj domáci samotest termín na pcr mal v pondelok v utorok výsledok pozitívny. Ja som do ešte v utorok mala aj domáci samotest negatívny (mierne príznaky robený doobeda) na vecer už zvýšená teplota dosť v stredu som mala pcr test vo štvrtok výsledok pozitívny asi som skoro testovala doma.

lusinda1989
2. dec 2021

A deti keď sú choré zakaždým testujeme a ani raz nevyšli pozitívne a to mladsia mala aj že teploty okolo 38-38,5

ivca82
2. dec 2021

Ano, dcera mala domaci pozitivny a na druhy den to pcr potvrdil, mala aj priznaky.

uhgara
2. dec 2021

raz nie a potom ano 🙂 ako pokial sa to robi fakt ze sa clovek vytrie poctivo tak si myslim, ze by to mohlo aj dobre ukazovat (tym nemyslim hned ze pozitivne)

simkam2912
autor
2. dec 2021

Tak uz ukazal aj nam

lussinda2
2. dec 2021

No u nas v sobotu vecer skolsky test ukazal negativny, aj ked dcera mala priznaky ako teplota, kasel. V nedelu mala ist na internat, tak jej hovorim nech sa este raz otestuje a pozitivny, tak sme sli na plateny ag test, ten pozitivitu potvrdil, dnes pcr cakame na vysledok. Ja som sa dnes testovala, zatial negativna aj ked ma zacali teraz vecer rezat oci a zacala som pokasliavat, aj ked pripisujem to skor fajciarskemu kaslu. Uvidime...uz by sme to chceli mat za sebou. A vam drzim palce k lahkemu priebehu

sense
2. dec 2021

@simkam2912 môj ex m'a už aj výsledky je pozitívny

simkam2912
autor
2. dec 2021

@lussinda2 dakujem,ja som sice aj ockovana,zatial mam pocit iba ako pri nadche