Kedy najskôr sa vám objavila slabulinká čiarka na tehu teste?

21. jan 2021

Toto bude otazka pre tie, ktore testovali este pred menstruaciou, nie pre tie ktore pomaly po prvom styku otehotneli ani nevedeli ako a zistili to meskanim mrchy.
Kedy najskor po ovulacii sa vam na tehotenskom teste objavila aspon slaba ciarka (nie kanalik).
V lekarni mi povedali, ze tie 10-tkove testy ukazu uz niekolko dni pred mrchou. Ukazal vam uz na 10 dpo alebo este skor ci neskor? Dakujem krasne.

zojanka
21. jan 2021

Ja mám skúsenosť, že 12 deň po ovulácii (viem presne kedy bola - navštevovala som centrum asistovanej reprodukcie) som na teste nemala ešte ani náznak a bola som vtedy tehu ako som neskôr zistila.

babovka2321
21. jan 2021

Ja som mala 16-17 pozitivne ovulacne testy, ms som cakala 31-1 (cyklus 32 dni), prvy pozitivny test som mala 25.

de_zi
21. jan 2021

Síce sa zázrakom podarilo na prvýkrát, no ajtak som sa nemohla dočkať a spravila si test cca 1 deň pred očakávanou menštruáciou (mávala som rôzne dlhé cykly). Čiarka bola dosť slabá, keby spravím ešte skorej, asi by nebolo vidno. Plná čiarka bola až o 5 dní.

autor
21. jan 2021

@zojanka dakujem za odpoved, ak sa mozem opytat po tom 12 dpo kedy este nebola 2.ciarka, objavila sa kedy?

autor
21. jan 2021

@babovka2321 to je dost skoro od pozitivneho ovu testu teda 🙂

babovka2321
21. jan 2021

No, aj mi patrične zle bolo do 16tt potom 😂 ale nie vsetky testy ukazu tak skoro, zalezi aj od toho. U mna to ako prve testy boli tie cinske z ali, az potom som testovala tunajsimi 🙂 a tie z ali mali celkom dobre ciarky oproti napr dr max alebo pepino

es2021
21. jan 2021

Mne sa ukázala 5 dní pred očakávanou menštruáciou.. taký slabý duch, aj digi v ten istý deň potvrdil

zojanka
21. jan 2021

Že som tehu som zistila až v 7tt 🙂 keďže 12dpo bol test negativny, dokonca som 14dpo začala krvácať bola som si istá že to nevyšlo a viac netestovala.

amelie2017
21. jan 2021

2 dni pred ms slabunka ciarka aj digi pozitivny. 2 dni pred tym este test biely, ale priznaky som uz mala 6 dni pred ms.

mikasz
21. jan 2021

14DPO uplne slaby duch, ciarka potom kazdy den tmavsia

autor
21. jan 2021

@babovka2321 ktore testy z ali to boli, prosim?

babovka2321
21. jan 2021

Myslim, ze tam su skoro vsetky rovnake, take, co sa predávajú po 25-30 ks za nejake smiesne 3€... Dokonca mam doma kopec tychto ovulacnych aj tehotenskych testov teraz 🙈 pozriem, odfotim

babovka2321
21. jan 2021

Tieto one step

petka_3
21. jan 2021

Ja som si robila na 25 den. A bol pozitívny jasne. Čiže 2-3 dní pred ms. Robila som si ho preto, že už týždeň som sa v noci budila a premýšľala budem či nebudem vracať.

lucinka1988
21. jan 2021

10 dni po ovulácii

masinka
21. jan 2021

8 DPO

diaalex
21. jan 2021

3 dni po vynechaní ms

danginko
21. jan 2021

10dpo bolo uz slabo vidiet

hennyinnsbruck
21. jan 2021

10 dpo

petamich
21. jan 2021

ja tiez uz 10 DPO som mala pozitivny test a celkom pekne viditelny, duchov sme nemuseli lovit 🙂 testovala som skor, lebo som musela kvoli fraxiku 8DPO este nic a 10DPO uz bol

danginko
21. jan 2021

@hennyinnsbruck ano u mna bolo vidiet uz na 10dpo (na 10.den po ovulacii).Mam dlhsi cyklus,ovulaciu komplet posunutu,nemam ju v strede cyklu ako by mala cca byt,ale mam ovu tyzden pred ms doslova🙂

hennyinnsbruck
21. jan 2021

@danginko ja som mala vtedy 32dnove cykly a ovu na 20dc...😊

danginko
21. jan 2021

@hennyinnsbruck ja som mala posledny 35!dnovy az a ovu vychadzala na cca 25-27dc.Takze ja som vlastne mesiac cakala len na ovulaciu a od ovulky len par dni do ms.Cisty cirkus,ale hlavne,ze zena ovuluje,aj ked neskor.A aby aj vedela kedy.Kebyze nemeram a netestujem denne,nemam ponatia a hlavu v smutku,lebo zvacsa sme sa snazili tak okolo 18-25dna cyklu🤷

hennyinnsbruck
21. jan 2021

@danginko Uau pekne "neskoro".. Sak to je to, vedieť kedy je ovulácia, nie každý má chuť na sex každý 2 deň celý mesiac v kuse 😂 ja som ju mala folikulometriou odsledovanu a aj ovu testami...

majamat
21. jan 2021

neviem kedy som mala ovu,a le mala som 28dnovy cyklus a 2 dni pre ms som mala ducha na teste. cize asi to mohlo byt okolo 12DPO

nevenka
23. jan 2021

Pri tretom babatku to bolo 12 DPO. Merane bazalnou teplotou, 2 dni pred ovulaciou bol sex, este "bezpecne" u mna, lebo posledne 2 roky to boli anovulacne cykly alebo dlhe 36-40 dni, ovulacia na 17-22.den. A tento bum, 14-ty den ovulacia a mame uz mesacne babo 😊. Inak, bazalna teplota uz na 10 DPO vyskocila nad 37 stupnov, co u mna nebyvalo zvykom, taketo vysoke poovulacne teploty a po 14 DPO uz ostala stabilne cez 37. Podla mna ta pozitivita zavisi od toho, kedy presne doslo k oplodneniu, uhniezdeniu, ako rychlo u ktorej zeny stupa HCG, to moze byt velmi individualne.

ivanak149
29. jan 2021

Mne ukázalo slabú na 16 deň od ovu (32den) viem to presne keďže sme navštevovali centrum asistovanej reprodukcie

janedoe
29. jan 2021

9 DPO

sono2
29. jan 2021

@masinka prosím ťa. Odkiaľ vieš že 8 dpo?
To je reálne 3 dní po uhniezdení

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre