Digitálne testy negatívne, obyčajné pozitívne

veverka429
17. apr 2024

Poraďte mi niekto či máte skúsenosť , menš. mi mešká len druhý deň ale keďže sa snažíme okamžite robím testy. Palickove testy mi ukázalo pozitívne výsledky s tým že čiarky sú veľmi slabé ale digitálne testy mi ukázali negatívny výsledok. Neviem čo si myslieť 😭

ms_green
17. apr 2024

Digitálne testy majú väčšinou menšiu citlivosť, ukážu ti tehu spoľahlivejšie ale nejskor. Ak máš čiarky na paličkových testoch slabé, nemusia to digitálne zachytiť. Testuj paličkovými každé dva dni a keď bude čiarka taká, že už je nebude treba "hľadať", potom si urob digitálny.

martinmmartin
17. apr 2024

praskni jeden palickovy aj do vody (alebo cudzi moc) aby si vedela porovnat dva rovnake ze ako naozaj vyzera negativny

veverka429
autor
17. apr 2024

Clearblue je palička výrazná celkom ale na druhom skoro nieje

veverka429
autor
17. apr 2024

@martinmmartin negatívnych som mala za posledných pár mesiacov X Y takze viem ako vyzerá negatívny

ms_green
17. apr 2024

@veverka429 No neviem na tom paličkovom ja veru nevidím nič clearblue vyzerá nádejne. Skús zajtra alebo pozajtra testovať znova, ideálne tou istou značkou a čiarka by mala stmavnúť.

simona1998
17. apr 2024

@veverka429 ten prepino vyzerá byt negatívny a tento typ clear blue býva často falošne pozitívny .

len_nig
17. apr 2024

@veverka429 podľa mňa iba sú negatívne, ten modrý máva tuším vždy takú čiarku 😥

veverka429
autor
17. apr 2024

@len_nig 😭😭😭😭 trápenie toto

veronika0310
17. apr 2024

@veverka429 ja som vždy testovala dr max testom a nikdy sa mi nestalo žeby bol falošne pozitívny.

veronika0310
17. apr 2024

Už 9dpo som naposledy mala slabú čiarku, 11 dpo silnejšiu a 13dpo už koľajnice

bambieblue
17. apr 2024

@veverka429 ten clear blue ultra včasný hoď do koša! Mne takto ujazal deň pred MS a figu MS došla tak ako mala aj viacero báb písali že sú nespolahlivé . Mne tiež dal falošné nadeje

pabla99
18. apr 2024

@veverka429 nechcem ti brať nádeje ale tento clearblue by som si už v živote nespravila. Taktiež mi ukázal dve čiarky ako tebe (aj keď druha slabšia), utekala som kúpiť digitálny a ten samozrejme negatívny. Tehotná som nebola

veverka429
autor
18. apr 2024

@pabla99 Jop kramy prišli takze máš pravdu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre