Digitálny tehotenský test

14. feb 2022

Ahojte. So zdravotných dôvodov potrebujem zistiť/vylúčiť tehotenstvo. Nechcem loviť duchov a preto rozmýšľam nad digitálnym testom. Koľko dpo by vedel ukázať? 😊

simik411
14. feb 2022

Clearblue určite

autor
14. feb 2022

@simik411 Od koľko dpo?😊

simik411
14. feb 2022

Ak vieš presný deň ovu , tak 10dpo uz ukáže

nika12323
14. feb 2022

Odporúčam clear blue, mne ukázal 9 dni po ovu.

rosalie1411
14. feb 2022

Ono to dosť závisí od uhniezdenia. Niektoré sa uhniezdi 7dpo, vtedy je vidieť aj 10dpo, ale niektoré sa uhniezdia neskôr a podla toho sa to aj posúva.. Ak si chceš byť určite istá, robila by som si ho až na 14dpo, nakoľko digitálny ma horšiu citlivosť..

ailiba
14. feb 2022

Ak vieš presne, kedy bola ovulácia, tak 10dpo, ale lepšie je 12 dní.

autor
15. feb 2022

Spravila som si digitálny aj pepino, mala by som byť 10dpo. Digitalny vyšiel negatívne a pepino takto

nika12323
15. feb 2022

No ja tam aj niečo vidím .. vyskúšaj ešte jeden test tak o dva dni 😊

simik411
15. feb 2022

To je to že ak úplne nevieš presne či tá ovu bola presný deň tak ťažko môžeš byť len 8dpo vieš alebo ako píšu baby uhnizednenie mohlo byť neskôr a už to nesedí. Na pepine vidím ducha musíš len skúšať nič iné no o 2 dní skús opäť. Držím prsty

ailiba
15. feb 2022

Podľa mňa tam je slabá čiarka. Tak gratulujem. Treba ešte zajtra testovať, či bude silniet.

banderaska29
15. feb 2022

pepino neduchuje takže je tam čiarka... 🙂 čiže podľa mňa je to tam. ja som mala takýto test ešte to bol aj pepino 4 dni pred ms. v deň ms som mala koľajnice jak hrom.. možno by to boli aj dvojčatá, ale bohužiaľ prišli sme oň :(
držím Ti palce ♥

zuzka1090
27. apr 2022

Ako si dopadla? Tiež som mala tri testy slabo pozitívne a digitál negatívny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre