Asi som spravila blbosť. Je šanca, že budem tehotná?

17. sep 2021

Stretávam sa s chlapom ktorý sa mi veľmi páči, na vztah je podla neho ešte skoro.. pri styku som mu povedala ze nech sa do mna spravi, spravil sa (mysli si ze beriem hak)... teraz sa bojim ze ostanem tehotná asi som veľmi nerozmýšľala 🙈.. styk bol den po ms a u mna je tazke zistiť kedy mam plodne dni lebo mam nepravidelny cyklus, ostali ste tehotné hned po ms ? Je tam sanca ?

haley7897
17. sep 2021

Škoda komentovať...

nikaeli
17. sep 2021

šanca je vždy....

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taskataska
17. sep 2021

kde ste nechali rozum, decka?
je dost naivne si mysliet, ze zo sexu s nahodnym okoloiducim odides prinajhorsom "len" tehotna...

petulda333
17. sep 2021

Dufam, ze nie. Chudak chlap

nika3136
17. sep 2021

Asi si spravila blbost? Ty si fakt stratila rozum! Zena, boze. Cim je to je, nemas vedomosti? Chces dovzdelat? Normalne mi napis, poslem ti podklady z anatomie.
V pripade pravidelneho cyklu a ovulacie v case, ked ma byt, nezostanes tehotna den po MS. Ale ak je to u teba tazke zistit? Asi mas nepravidelnu alebo nepoznas svoje telo. 50% sanca tam je.

petamich
17. sep 2021

pri nechranenom styku je vzdy nejaka sanca a ano spravila si blbost ale to uz si zistila a este s chlapom, ktory s tebou spi ale "na vztah to este nie je" 🙈🤷‍♀️

jajka71
18. sep 2021

Keď to tvrdí, chce mať servis v intímnej oblasti s tým, že nieje viazaný a keď sa objaví, mladšia, krajšia, pritulnejsia tak môže kedykoľvek odísť s čistým svedomím, ved to je len kamarátstvo s výhodami a nie vzťah a je na tebe a len na tebe že si to tolerovala, lebo vždy je lepšie keď je to tak na vzájomnej dohode....
Ďalšia vec je nie blbosť ale naivita. Toto ako sa správa toleruje zrejme dlhší čas, má ťa ako hračku, lebo vidí, že si namotana..... Ty vieš ze máš hormonálnu nerovnováhu, nechránený styk a ne navštívi lekáreň? V ideálnom prípade si to predtým mala konzultovať s lekárom a dohodnúť liečbu.... Bud gynekologickej alebo endokrinneho charakteru. Prvá pomoc je tabletka po ale na ňu je už zrejme neskoro. Šanca otehotnieť je vždy. V centrách často končia matky s deťmi, ktoré boli splodene keď si chlap dával pozor a žena sa nemusela báť. Gynekológovia hovoria ze keby sa rodili len plánované deti bolo by nás omnoho menej...
Keď sa ukáže, že tento zážitok nebude pokračovať tehotenstvom výber sa k lekárovi.... A rozhodni sa ci o vzťah takého charakteru stojíš a ci mu na tebe záleží alebo nie..... Lebo vyzerá ze veľmi nie, to skôr ty si do neho.....

dollyzv
18. sep 2021

Šak si daj tabletku po 🤦🤦🤦

zuzanka.zuzu
18. sep 2021

asi? 😀

natalienka12
18. sep 2021

Baby, nemoralizujte…tak mu to povedala, vsetky viete, ze aj zena ma zo sexu vacsi pozitok ak si nedavaju “pozor”. Autorka: den po menstruacii - sanca, ze budes tehotna tam je, spermie preziju v tele zeny aj 5 dni. Ale radsej si nastav mysel pozitivne, musis pockat na menstruaciu. Dovtedy bud alebo. Drzim palce aby to dopadlo ako si prajes.

dskjhfdlkdjhl
18. sep 2021

Na vztah je skoro, ale na sex nie? Trochu to mate v hlavickach domotane. A samozrejme, nechraneny sex moze viest k tehotenstvu.

sunny381
18. sep 2021

Nepotesim ta ja som tak otehotnela, ale my sme chceli.🙂

klip0
18. sep 2021

A to skôr ako ste začali spolu spávať sa ťa spýtal či berieš tabletky a ty si ho oklamala že áno ?
Otehotniet môžeš aj ak sa nespraví dnu

malia18
18. sep 2021

Príde mi absolútne nezodpovedné a nefér voči chlapovi mu tvrdiť že berieš hak a pritom to tak nie je....z takýchto ľudí mi je na vracanie...týkajú ti biologické hodiny? Samozrejme že vieš že sa dá aj vtedy keby si bola aspoň troška inteligentná tak by ťa takáto vec ani nenapadla potom neplač že si na decko zostala sama že nejaví záujem to bol tvoj zámer? Pripútať si ho lebo nechce ešte vzťah tak mu za to dáš decko aby s tebou ostal? Moja takto to veru nefunguje a priprav sa na to že ťa kopne do riti potom neuvažuj o potrate ale nes si za svoje hlúpe činy následky....a posledná vec chlap ktorý ti tvrdí že EŠTE NIE JE PRIPRAVENÝ NA VZŤAH ale spáva s tebou ani nikdy s tebou vzťah mať nebude si preňho matrac užije si asi keď videl že mu hneď dáš už vtedy prestal mať záujem o vzťah tak reku aspoň do postele zábavka....to je presne tá naivita žien si myslia že v dnešnej dobe plnej sexu očaria chlapa tým že roztiahnu nohy na druhom stretku ale opak je pravdou vzťah už chcieť nebude kto by aj keď si pomyslí že toto robíš pri každej známosti tak si povie že nezáväzný sex ok ale vzťah s takou ženou ktorá nemá hrdost a neváži si samu seba určite nie 🙂 hádam si si to vedela aspoň užiť....

hopsadobrandejsa
18. sep 2021

Tak na vztah to este nie je, ale chalan bez problemov striela ostrymi 🤣🤣🤣🤣

Dufam, ze toto je len nejaky troll. Dva mozgy, ale kapacita zero.

Ako neviem co chces pocut.....no nasli ste sa proste.

xena0
18. sep 2021

Na vzťah je priskoro a na styk nie .. nechápem 😁

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desore
18. sep 2021

Treba kupit Postinor, popripade nejaku inu tbl s takou istou ucinnou latkou a okamzite uzit.
Preco autorke nadavate? Evidentne sa to stalo pocas vasniveho sexu. Stalo sa to aj mne a co??? Aspon viete, ze si to uzila a nerozmyslala nad varenim, upratovanim, velkostou brucha atd... Potom sa damy cuduju, ze chlapi utekaju za tymi, ktore sa dokazu uvolnit a neriesia blbosti pocas milovania.

janetinka27
18. sep 2021

zena, ty sa nemas rada? nemyslis na svoju buducnost? nechces v zivote byt stastna? preco tak hazardujes?

malia18
18. sep 2021

@desore tak sorry ale ženy tu majú pravdu a nie malú šak väčšiu naivnú sprostosť som nepočula....áno aj mne sa to stalo ale s partnerom a počas toho vášnivého sexu sme si povedali že prečo nie a máme spolu vzťah milujeme sa a odvtedy sa snažíme ale nie s človekom ktorý nechce vzťah tak si mal dať gumu a tak sa spraviť ale toto je choré chúďa dieťa keď si spraví decko s hocikým to je choré fakt asi túži po dieťati a nevie si nájsť vzťah tak to robí tým najponižujúcejším spôsobom fakt takto vyzerá žena ktorá si neváži samu seba

xena0
18. sep 2021

@desore jemineee...😁😁 Áno tak nech užije tabletku to je riešenie a najbližšie po vášnivom sexe nech ti spraví znova 🙂 treba aj rozmýšľať, chlapi nemajú radi ani hlúpe ženy 🙂

autor
18. sep 2021

Hmm ale veď, na konci ms alebo hned ponej strašné malo žien otehotnelo ci? Ze vraj je to velmi zriedkave

klip0
18. sep 2021

Vôbec to nieje veľmi zriedkavé práveže to je naj čas na otehotnenie

nevenka
18. sep 2021

Mne sa to nestalo, ale ja si meriam bazalnu teplotu, robim ovu testy a to uz 4 roky, takze viem, ako mi to funguje. Takze este aj 12-ty den cyklu mam bezpecny. ALE, raz sa nam stalo, ze jeden mesiac aj 14-ty den sme to riskli a nic a dalsi mesiac 12-ty den a ovulacia mi prisla necakane na 14-ty den, ako 2 cele roky NIKDY nie. Takze mame takto tretie dieta. Ale teda v dlhorocnom vztahu a manzelstve. Moha mama takto otehotnela den po skonceni menzesu a to mala cykly ako ja, 35 dnove. NAHODA JE BLBEC 😋

natalienka12
18. sep 2021

Autorka: pravdepodobnosti tehotnosti u teba je mala, ale nie az taka mala, aby si si mohla byt ista. Ak by vsak nastala taka suhra okolnosti, ze by si mala posunutu ovulaciu povedzme na 10.den cyklu tak tehotna byt mozes. Ale ak nechces byt, nemysli na to. Potom urobis test a uz take blbosti nerob.

zuzi0911
24. sep 2021

Otehotnela som na 6dc... .vsak co sa môže stat
A ovu okolo 12dc...cize si krásne počkali...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre