Dá sa otehotnieť na 5. deň menzesu?

9. sep 2021

Ahojte, priatel sa do mna spravil ms mam 5 den posledný, cyklus mam nepravidelný, je šanca aby som ostala tehotna? Stalo sa vám už ze ste počas ms alebo tesne po otehotneli?🙂

elizabet173
9. sep 2021

samozrejme, že môžeš, aj keď pravdepodobnosť je malá

sweet20
10. sep 2021

ano mozes otehotniet pocas ms

bluemoon24
10. sep 2021

Ano, nám se to stalo 😅

desore
10. sep 2021

Zalezi, aky dlhy mas cyklus. Pri velmi kratkom cykle, ovulacia nastava hned po menstruacii. Nepoznam zenu, ktora by otehotnela pocas krvacania. Jedina moznost je taka, ze spermie prezili vo vnutri a nasledne za par dni oplodnili vajicko.

mauduska
10. sep 2021

keď máš nepravidelný cyklus tak šanca je... ja mám tiež taký, jeden mesiac 18 dní, potom zrazu 31. To mám teraz po vakcinácii tak :/ Záleží len od toho, ako ti vyjde tento cyklus ovulácia.

radolina
10. sep 2021

AJ ked by som povedala, ze je sanca mala, no je tu. Takze uz len pockat a spravit si test ak by nieco

kiki68
10. sep 2021

Jasne, ze da. To ze nie je velka pravdepodobnost neznamena, ze nebudes ta vynimka. Cize 90 zien tu napise, ze tak neotehotneli a zrovna na Teba to vyjde, ze ano. Zalezi na cykle a tiez na nahode. Lebo ten cyklus sa moze vzdy zmenit z nejakeho dovodu a to nezistis. ( moja skusenost)

kratucka
10. sep 2021

dá sa, záleží od toho, ako ti vychádzajú plodné dni.

spadnutaslivka
10. sep 2021

šanca je určite ;) dosť veľa detí je takto počatých. Jasné, nie je to pravidlom, ale stáva sa to pomerne bežne

damiana1992
11. sep 2021

Otehotnieť môžeš kedykoľvek v mesiaci

mamkabeika
11. sep 2021

Môžeš otehotnieť, aj keď pravdepodobnosť je nízka. Spermie vydržia v dobrom prostredí 5-6 dní. Ja mávam aj veľmi dlhé cykly s ovuláciou na 20. deň a stáva sa, že niekedy mi príde ovu už na 12. deň. Treba s tým rátať, že ovulácia môže prísť skôr/neskôr. U mňa to býva aj +/- 8 dní.

silviaeli
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre