Aký rozdiel je medzi menštruáciou a krvácaním v prvých mesiacoch tehu?

saskia00721
19. sep 2017

Ahojte prosím vás ako je to s krvácaním v tehotenstve? Viem že nejde o normalnu menštruáciu ale ako sa od nej odlišuje intenzitou, farbou atď? Máte s tým niektorá skusenosti? Mala som podozrenie že som tehotná dokonca 6dpo ma pichlo v podbrusku a mala som chvíľkové spinenie. Celu dobu až do vcera som mala priesvitný výtok, menštruácia mi meškala tri dni no včera som ju dostala. Je síce o niečo slabsia ako obvykle a má o trošku inú farbu ale prišla. Aký rozdiel bol medzi menštruáciou a krvácaním v prvých mesiacoch tie ktoré ste to zažili? Keby som nemala to spinenie na 6dpo nič by som neriešila ale trošku ma to zneistilo.

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
19. sep 2017

tiež som mala akože krvácanie pri prvom a treťom tehu....mysella som si, že je to menzes, len to bolo pár kvapiek krvi a dosť....

lenkaam_1
19. sep 2017

Ja som za cele tehu ala krvacanie doteraz 3x a krv taka ako pri menstruacii ba dokonca v prvych 2 krvacaniach jej bolo ovela viac ako pri mrche...normal jasno cervena krv...

saskia00721
autor
19. sep 2017

@piacere ďakujem a vyskúšam o pár dní otestovať teda

nini1010
19. sep 2017

Ak ste tehotna test vam to uz ukaze 3 dni od datumu ako mala prist ms.najlepsie je otestovat a hned vediet na com ste ako byt neskor sklamana.

saskia00721
autor
19. sep 2017

@lenkaam_1 no pekne takže sa na to moc spoliehať nedá pôjdem si ja asi pre istotu kúpiť ten test.

saskia00721
autor
19. sep 2017

@lenkaam_1 ešte ak sa môžem opýtať ostatné tehotenské priznaky si mala normálne alebo prišli až neskôr keď si mala takéto silne krvácanie tri mesiace?

lenkaam_1
19. sep 2017

@saskia00721 neda veru 🙂 vies co uuuuplne vsetko vyzeralo akoby som mala mrchu dostat napatie v prsiach tupa bolest v podbrusku....nmala som ani nevolnosti (tie som nemala vobec) 🙂

saskia00721
autor
19. sep 2017

@lenkaam_1 a test si mala pozitívny kedy? Resp. ako si sa dozvedela že si tehotná keď si mala aj menštruáciu?

lenkaam_1
19. sep 2017

@saskia00721 My sme sa snazili, dlhsie...takze som vzdy v den menstruacie(niekedy aj pred datumom ms) ak neprisla hned rano utekala s testom na wc ocikala a vedela som....takze tak 🙂

saskia00721
autor
22. sep 2017

@lenkaam_1 no ja som si robila test síce nie ráno ale po obede a bol negatívny tak asi nič. Asi sa mi to len zdalo a to zvláštne krvácanie ma pravdepodobne iný dôvod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre