Má vplyv kyretáž na intenzite krvácania v menštruácii?

fiona771
1. apr 2010

Ahoj, chcem sa spýtať niektorej z Vás, či má vplyv kyretáž na intenzite krvácania počas menštruácie? Obvykle mám silnú menštruáciu, ale túto prvú meštruáciu som mala veľmi slabú, akoby slabší výtok....Nikde som sa nedočítala čoho je toho príčina....ďakujem za odpovede... 🙂

jika80
1. apr 2010

Ahoj
u mna to bolo to iste, prva menstruacia po kyrete bola uuuplne slabucka, prisla presne, ale bolo to skor nieco ako spinenie
citala som niekde, ze to je v poriadku, ze kazda maternica potrebuje rozlicny cas, kym sa da do poriadku

fiona771
autor
1. apr 2010

jitka80...díky moc za tvoju odpoveď.....takže nemusím sa báť, že niečo nie je v poriadku....len som bola pomýlená, kedže kamarátka mi povedala, že ona mala normálnu menštruáciu...takže som sa chcela spýtať viacerých, ako to bolo u nich....tak díky ešte raz...ahoj 🙂

fiona771
autor
29. apr 2010

ahoj baby....chcem sa spýtať niektorej z Vás....mala som kryretáž pred dvoma mesiacmi....prvý mesiac prišla menštruácia presne ale bola tak slabá, ako výtok....druhá menštruácia mi zatiaľ neprišla a to ani po injekcii, ktorú mi dal doktor na vyvolanie menštruácie....podľa sona mám sliznicu vysokú, kedy by mala prísť menštruácia každú chvílu....ale je to už 3 deň po injekcii a menštruácia nikde....bojím sa, že môže to byť príčina porušenia cyklu z dôvodu kyretáže....stalo sa to niektorej z Váš? A čo ak nepríde ani do tých 10 dní, ako mi doktor tvrdil, že určite príde? Ako sa to potom rieši? čakám na odpovede...díky moc....

velvet26
29. apr 2010

ahoj fiona...neboj sa, ona pride...pre istotu to poisti cervenym vinkom.. 😉
a ak nie, mozno si znova tehu..nemoze byt?

fiona771
autor
29. apr 2010

ahoj velvet26.....tehotná nie som....bola som u lekára, ktorý ma vyšetril a povedal, že mám sliznicu maternice vysokú pripravenú na menštruáciu....hádam by videl, že sa tam niečo deje......tehotná by som chcela byť veľmi...ale po kyretáži mi vyslovene zakázal byť tehotná 5 mesiacov, aby nenastali komplikácie....ale teraz mám zasa strach, aby som tu menštruáciu mala....lebo inak sú to ďalšie problémy, ktoré mi všetko zhoršia....mám vysoký vek a prípadné ličenie by mi oďalilo zasa vytúžené otehotnenie.... ☹

velvet26
29. apr 2010

fionka, neboj...urcite menzes coskoro dostanes..ked dr. na sone videl vysoku sliznicu, tak je to jasne...menzes je na spadnutie..
verim, je to tazke...napisem ti do ip...dobre?

fiona771
autor
1. máj 2010

....díky 🙂

cukor
3. máj 2010

fiona...ja mam od posledného potratu spred roka stále slabú mrchu.a ty ako ,uz si dostala?

fiona771
autor
3. máj 2010

Ahoj cukor....ja som ešte nedostala tu menštruáciu.....v piatok bude tých 10 dní, do ktorých by som mala dostať ....ale nemám žiadné príznaky, tak neviem....potom neviem, aké bude riešenie, či mi dá doktor ďalšiu injekciu....len mám strach, že to je vážnejšia porucha ☹ .....už strácam nádej.....ak prídu takého problémy, neveští to nič dobré......mám ja v živote smolu ☹