Ako zistím, či ide o mimomaternicové alebo normálne tehotenstvo?

12. sep 2021

Ahojte ako zistim či ide o mimomaternicove alebo “normálne” tehotenstvo ? Est mi ukazuje že som tehotná.

ikonica
12. sep 2021

Nijako... Ked ti bude 2t meskat, chod k dr. a urobi ti sono... Ak by si mala nejake tazkosti, tak chod aj skor, ale moc tam toho neuvidi este...

bagre
12. sep 2021

ty nijako, zistí to až lekár ak by "bublinka" nebola v maternici. Inak stačí ten aspoň 6tt aby si šla k doktorovi, resp. ak by boli bolesti alebo iné problémy skôr.

kkovacovak
12. sep 2021

Pri mimomaternicovom som mala tie isté príznaky ako pri klasickom. Takže to nezistíš. Prečo si vôbec myslíš že máš?

autor
12. sep 2021

@kkovacovak nemyslím si že mam ale čítam tu diskusie a prirodzene stresujem 😏

kkovacovak
12. sep 2021

Tak nečítaj 🙂 Stať sa ti môže milión zlých vecí takže sa nemôžeš každej báť. A ani mimomaternicove nie je koniec sveta takže kašli na to a objednaj sa k dr. Ale ani potom sa neprestaneš báť 😄

kvetka14
15. sep 2021

Ja som mala pri mimomaternicovom stále spinenie a testy boli stále pozitívne a na sone dr. Nič nevidel...takže potom ma čakala laparoskopia

maria898
18. sep 2021

Baby mali ste niektora mimomaternicove tehu aj bez spinenia ci krvacania? Ja uz som jedno mala ale teda spinila som od zaciatku. Teraz som si nasla zas pozitivny test a teda mam diagnozu nepriechodny vajcovod, druhy uz nemam. A hrozne sa bojim. Neratala som ze sa moze nieco stat ked mi tvrdili ze skusali prefuknut no bez sance. Kedy mam ist k lekarovi aby nieco uz bolo vidiet? Alebo ako postupovat. Mam velky strach

kundiboo
8. nov 2022

@maria898 ahoj ako si dopadla, tiež sa bojím MMT lebo mi povedali ze mam oba nepriechodné vajcovody

maria898
8. nov 2022

@kundiboo ahoj ja som dopadla tak ze som uz v 32tt😉 verim ze to bude aj tvoj pripad.... Velmi drzim palce

maria898
8. nov 2022

@kundiboo ale konkretne tento ppzitivny test bolo biochemicke... Znovu sa nam podarilo az na velku noc tohto roku... Ale medzi tym sme moc prilezitosti nemali muz chodi do zahranicia

kundiboo
8. nov 2022

@maria898 takže si nezažila nakoniec žiadne mimomaternicové ? Ešte že tak, ja sa veľmi bojím 🙏

maria898
9. nov 2022

@kundiboo veru chvalabohu nie ale vzdy ked som isla k doktorovi prvykrat tak by sa mi krvi nedorezal ako som sa bala. Strasne nervy...zakazdym som spinila a trosku krvacala takze ja som naozaj nic dobre necakala... No stal sa nam zazrak. Verim ze to bude aj tvoj pripad... Treba verit a nepripustat si nic zle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre