V 18. týždni necítim pohyby

16. nov 2020

Som v 18 tyzdni a stale este necitim pohyby :( iba take ako keby bublinky v brusku ale to neviem ci nie su creva :(

dzulli1980
16. nov 2020

Ja som prvýkrát cítila tak okolo 21. týždňa ... ako keby mi niekto prechádzal po brušku pierkom ... no moja dcéra bola v brušku strašne lenivá ... keď som chcela vedieť, či je OK, zjedla som čokoládu ... skús 🙂

nikpa
16. nov 2020

Už to začína, tie bublinky sú ono 😄

noami12
16. nov 2020

To je v poriadku ja som začala až pred 20 týždnom 😊

lilynka13
16. nov 2020

Aj ja som presne v 18tt začala cítiť bublinky a potom o 2 týždne to už boli tie ozajstné pohyby, treba len počkať, všetko pride 🙂

nufnuf14
16. nov 2020

Ak je to prvé bábo, tak ešte nemusíš cítiť.

eskop
17. nov 2020

Ja som 22tt a este som necitila vobec 😂

nini1010
17. nov 2020

Joooj,v 18 tt som necitila pohyby v prvom a dokonca ani v druhom tehotenstve.To najskor 19-20,dokonca aj neskor.Niektore baby uvadzaju dokonca az 24 tt.A hlavne necakaj pohyby 😁 To ti bude chvilu trvat kym sa uistis ze ten divny pocit,steklenie,bublinkovanie alebo pocit akoby si si jazykom presla po dasne je vobec pohyb.So calm down 😊😉

autor
18. nov 2020

dakujem dievcata uz som kludnejsia a dufam ze malicke je v poriadku 🙂

autor
17. dec 2020

hlasim sa od 19 tyzdna som zacala citit pohyby mozno som to citila skor len som o tom nevedela
teraz kazdy vecer si mala robi diskoteku par krat ma v noci aj silnejsie kopne 😀😀😀 aj cez den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre