Sny o potrate v 7. týždni

9. apr 2024

Som v 7tt a už 3noc mam nocne mory o potrate, krvácaní... mam z toho zlý pocit.. môže to niečo znamenať?

marianarem
9. apr 2024

Moze to znamenat len ze sa toho bojis. Plus v tehotenstve celkovo zvyknu byvat neprijemne alebo velmi zvlastne sny, je to jeden z typickych priznakov.

maminkadeticiek
9. apr 2024

Ozaj to chces vediet?Racionalne to nic neznamena.To ti povedia tie co nezazili.Ja som mala pocas 2 tehotenstiev taketo sny v 8tt bez akychkolvek dalsich priznakov a na najblizsej poradni som sa v oboch pripadoch dozvedela ze dietatka uz neziju.Aj moj gynekolog uveril a povedal,ze podvedomie moze vediet co sa v tele deje aj ked to este vedoma cast mozgu nezaznamenala.

dadka1997
9. apr 2024

Ja som mala tiež, budila som sa spotená s plačom .. uz sme 25tt 😊

snazilka_bio_mamka
10. apr 2024

neznamená to nič, je to tvoj vnutorny strach. Ja som po MA a teraz som v 21.tt a tiez som mala nočne mory spočiatku . Vždy som si dala nejaký míľník, ze napr. po 13tt uz budem kludnejsia, potom po trisomy uz budem kludnejsia, potom po morfologickom budem kludnejsia ale vzdy je ten strach tam a ten tam aj bude kym sa nenarodi a som si ista, ze ked sa narodí tak budem mat iné strachy. Nerieš sny, teš sa z tehotenstva

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre