Konečne vytúžené dve čiaročky

5. apr 2024

Ahojte,
Konečne vytúžené dve čiaročky ❤️. Veľká radosť. Ale aj strach.. ide o to, že moji rodičia, partnetovi súrodenci a surodenci mojich starých rodičov mali vždy problém s otehotnením/udržaním/tehotenstvom. Partnerovi súrodenci navštevovali CARky pri všetkých deťoch. Mojej matky sestra tiež , brat ešte deti nemá.. Moji rodičia tiež.. som až 3 tehotenstvo a prvý pôrod a moja sestra 5 tehotenstvo a druhý pôrod. Súrodenci starých rodičov mali tiež podobný problém, alebo nikdy deti nemohli mať a tak mali adoptované.. snažím sa na to nemyslieť, ale mám veľký strach, či v tejto línii nebudem pokračovať. Snažím sa myslieť na veľa iných vecí, ale vždy sa nájde nejaký čas, najmä keď prídem z práce, že či sa to nebude opakovať aj u nás.. možno má niekto rovnakú skúsenosť.. myslíte, že môže byť všetko v poriadku? Že akurát budeme tá svetlá výnimka?
Ďakujem aspoň za nejakú odpoveď.

gribka1
5. apr 2024

A keby si sa zmierila s vašom rodiinou situáciou a brala to opačne? Ja viem, že sa chceš tešiť, ale psychike to nepomáha. A svetlou výnimkou môžeš byť.

butterflyeffect
5. apr 2024

U nas v rodine nikto nemal problem otehotniet a ja som prva, takze myslim ze to moze fungovat aj naopak👍 mysli pozitivne, sj ked viem ze u kazdej zeny je prirodzene mat obavy-o tom je cele materstvo

elenka.k
5. apr 2024

držím palce, treba myslieť do budúcnosti - neobzerať sa dozadu - do minulosti!
lebo strach je veľký zhadzovač nôh

kiki68
5. apr 2024

Mozno nemali geneticky vhodnych partnerov, mozes byt vynimka 😃

4stanka4
5. apr 2024

Nastav sa tak ze si prvá ktorá to dotiahne do úspešného konca 🙂 gratulujem, nech všetko dobre dopadne 😉

monicka144
5. apr 2024

Neboj sa, treba veriť, že všetko dobre dopadne ♥ Nemusí to hneď znamenať, že aj teba čaká rovnaký osud. A hlavne - veľa závisí aj od tvojho postoja, myšlienok. Takže hlavne no stress a mysli pozitívne, aj keď je to také celkom otrepané klišé. Ale je to proste tak- za tým si stojím. 🙂

1samer11
5. apr 2024

Určite mysli pozitívne, pretože všetko je v hlave! Snaž sa nemyslieť na zlé veci a vynechaj stres, pretože ten vie všetko zničiť. 🤔
Držím palce nech všetko dotiahneš do šťastného konca a budeš držať v náručí svoje bábo ✊

ailiba
7. apr 2024

Vobec sa netrap a nemysli na to. Napriklad u nas vsetci hned otehotneli... Az na nas. My len cez CAR. Takze preco... To neviem. Pritom ziaden problem nam nezistili.
Takze u vas si povedz, ze vynimka potvrdzuje pravidlo😉

autor
7. apr 2024

Ďakujem vám všetkým za komentáre❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre