Čaká ma tretí pôrod. Bude horší ako tie predchadzajúce?

8. apr 2024

Ahojte. Čaká ma tretí pôrod, každý ma straší, že je horší ako tie predchádzajúce, čo je na tom pravdy ? Diky za odpovede 🙂

bianka33
8. apr 2024

Môj bol v pohode, prvý najhorší, ďalšie dva v pohode. 🙂

michaela789
8. apr 2024

Podľa mňa sa na toto nedá odpovedať. Každá žena má iné telo, iné dieťa a tým pádom aj iný pôrod. Je úplne jedno či prvý alebo piaty, skomplikovať sa môže hociktorý tak ako môže byť hociktorý bez problémov.

anna_anicka83
8. apr 2024

A všetci, čo ťa staršia mali 3 pôrody? U mňa to bolo každým lepšie a tretí bol úplná pohoda. To však neznamená, že to bude platiť aj na teba. Ja to raz nepochopím tieto reči, miesto povzbudenia - strašenie.

autor
8. apr 2024

@anna_anicka83 vacisnou tí co to mali ma strasia ... ze je to viac bolestivjesie a dlhsie trva

michaela789
8. apr 2024

Ale prosím ťa...🤦🏻‍♀️ Prvý a druhý si mala aké?

maryetta
8. apr 2024

Treti bol v celku rychly do 3 hodin od prvej bolesti. Na sale som bola nejakych 40min. Teda ako som prisla. Po narodenie. A to mal 3900 a 36cm hlavicka.

maryetta
8. apr 2024

Ja som mala najhorsi a najdlhsi porod prvy. Kazdy dalsi bol lepsi. Rychlejsi. A mam pocit ze aj menej bolestivejsi.

cimage
8. apr 2024

Nechapem preco vzdy strasia zeny pred porodom. Kazdy porod je iny, kazda zena je ina a kazde dieta je ine. To, ze suseda mala problem pri porode neznamena, ze aj ty budes mat problem.
Ja som mala treti uplne v pohode. Uz vies do coho ides, vies co mas cakat, ako sa pripravit. Ja som sa na treti porod pripravovala najviac zo vsetkych. Ide hlavne o psychicku pohodu a potom masaz, semienka, caje a naparka. Jediny porod bez poranenia.

oskvarka
8. apr 2024

tak nikdz nevies ale statisticky podla mna je prvy vzdy najhorsi lebo este neviems presne do coho ides... ja som mala 4 a teda prvy bol dost narocny a druhy najlepsi.. ostatne v pohode.. a kazdy iny ;)

stanulienkat
8. apr 2024

To je real otazka?

danica2711
8. apr 2024

možno bude horší. A možno nie. 50:50. Čo iné ti povedať? Hlúpa otázka, hlúpa odpoveď.

ivangeline
8. apr 2024

Lepší. Ak teda si nemala dlhočizný prestávku.

autor
8. apr 2024

Tak ste ma upokojili 😉 ďakujem

zuzinabila
9. apr 2024

neviem kto a prečo ťa straší, ale je to čistý hoax🙂

natiblaskova
25. apr 2024

Som zo 6 deti. Bola som tretia. Mama vravela, že cakom prdunk zo všetkým to bola pol hodina a bol to najľahší pôrod mala som 3600 g.
Ja mám 3 synov a na tretí pôrod som sa najviac tešila. Už som vedela, že to nebude prechádzka ružovou záhradou ale vedela som čo ma čaká ☺️ a sústredila som sa len na ten moment ako mi dajú prvý krát drobca telo na telo 💓. No dopadlo to trosku inak 😅😅nakoniec som šla cisárskym ale kontrakcie všetko som si prežila a tie kontrakcie som zvládala 1000 násobne lepšie ako pred tím. A malého mi aj tak priložili aspoň k tvari💓💓💓💓(boha slzi mi idú do očí keď na to myslím 🙈☺️). Nemusíš sa báť. Vôbec není pravda, že 3.porod je najhorší najhorší je prvý😅 a ten už máš za sebou. Držím ti palce nech všetko dobre dopadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre