Je tretí pôrod najrýchlejší?

24. feb 2021

Ahojte je pravda že tretí pôrod je najrýchlejší? Predošlé dva som mala rýchle a dá sa povedať že bezbolestné. Len ma to zaujima lebo som čítala že niektoré mali tretí pôrod najhroznejsi. Začínam kus stresovať 😊

maribell
24. feb 2021

Prvý pôrod 2h 30min
Druhý pôrod 4h 30min
Tretí pôrod 2hod 50 min
Čiže môj najrýchlejši bol prvý 😀

prvosienka7
24. feb 2021

Nestresovala by som, každý pôrod je iný a niekto má ten tretí pohodový a rýchly a niekto dlhší. Zbytočne sa týmito odpoveďami len stresuješ

cariad
24. feb 2021

Prikláňam sa k názoru, že nestresovať sa. Nerozmýšlať že či bude najhoršie,najťažšie.
Takktiež ja som mala ten tretí najhroznejší. Otrasný pôrod. Takže neplaším ťa. Iba osobná skulsenosť.
Časovo bol prvý najdlhší krásných 10 hodinový. A druhý a tretí od prepichnutia plodovej vody 45 minút.
Nič dá neboj zvládneš to. 💕🎈🤞🏻

pralinka25
24. feb 2021

kazdy je iny. pre mna bol z troch najlepsi a najrychlejsi druhy

sandrika1986
24. feb 2021

Vsetky styri porody som mala rychle.

lenkatt2
24. feb 2021

U mna bol najrychlejsi treti, ale aj jediny s vyvolavackou.

diana999
25. feb 2021

Ja mám otázku,lebo stále nepoznám odpoveď. Ako môže niekto rodiť niekoľko hodín, to sa ráta odkedy som na sále? 😀

34michaela
27. feb 2021

Rodila som nedávno 3.dieťa. A veru bol to mega rýchli pôrod 😁 a najmenej bolestivý

ajsha123
27. feb 2021

@diana999 nie, odkedy začneš mať prejavy - od odtecenia plodovej vody, resp.odkedy zacne sama odtekat... U niekoho od kontrakcii, kedy uz cítiš, ze su pravidelné a sčastuju sa... Niektoré ženy sa otvoria z 0 na 10 za pár minút, hodinu, dve (rychly pôrod), iné aj majú kontrakcie, aj odteka voda a nie a nie sa otvoriť az na 10,musí pomôcť lekár, oxitocin atď...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre