MUDr. Milly - tehotenstvo

obleckodogymu
18. dec 2023

Ahojte,

Po absolvovaní svojho tehotenstva u pána doktora som rozhodnutá odtiaľ odísť.
Zaujímali by ma ale skúsenosti ostatných pacientiek, najmä tých čo prešli poradňami v tejto ambulancii.
Tiež ste miesto naplánovaných 10 poradní mali len 6?
Tiež vaše vyšetrenia trvali tak 3min?
Tiež usg bolo z rýchlika odrapkané za 5min?
Kontrola zo spodu možno iba raz na poslednej poradni v 36tt?
Naozaj ma zaujíma, či takto uňho funguje bežne poradňa pre všetky pacientky, alebo či len mňa mal na háku 😅

k47
18. dec 2023

Neviem, kolko bolo kontrol, ale inak to sedi 🙃.

pajka83
8. jan 2024

@obleckodogymu ja tiež nie som spokojná a chcela by som odísť. Za každú poradňu 15 eur, ale info nulové. Rýchle odbavenie, na otázky vždy reakcia taka, akoby som ho otravovala a že sa pýtam blbosti. Sestričky sú milé, ale niekedy mi pripadajú stratené, na to že sú tam dve.

bambulka711
21. feb 2024

@obleckodogymu my sa ešte len snažíme, ale cítim sa podobne. Všetko je podľa neho ok. Dnes som mu oznámila, že chodíme do CAR a už našli problémy a jediné, čo ma zaujíma je, či je folikul dosť veľký, aby som si pichla gonasi. Ani sa na mňa nepozrel a bol otočený chrbtom. Ja teda za seba hľadám iného gynekológa.

obleckodogymu
autor
6. máj 2024

Píšem tento koment s odstupom času, keď sa mi podarilo nájsť nového gynekológa 😊..už pri registrácii do novej ambulancie som spomenula sestričke, od kt. doktora odchádzam a ona nebola vôbec ale vôbec prekvapená 😅 vraj už tam majú dosť jeho bývalých pacientok, najmä tých čo uňho absolvovali tehotenstvo.
Takže popis tohto fóra je zrejme aplikovaný u každej pacientky.. škoda že som to nevedela skôr.. odporučila by som každej žene, čo plánuje deti, prehodnotiť výber tejto ambulancie ...😊

k47
6. máj 2024

Ale kam ist? 🙁 Vsetci dobri urcite maju plno.

obleckodogymu
autor
6. máj 2024

@k47 v tomto prípade je naozaj lepší už ktokoľvek, úplne hocikto...MUDr Vargová a Rybanská v poliklinike Ružinov myslím že berú 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre