PN počas tehotenstva - MUDr. Milly

mart_1
12. máj 2020

Ahojte, viem, že je tu veľa takýchto tém a názory sú rozdielne. Chcem sa spýtať či nemáte skúsenosť s MUDr. Millym a vypísaním na PN. Či vypíše, nemá problém alebo naopak nechce vypísať. Viem, tehotenstvo nie je choroba.
Som v 4. mesiaci, na poslednej kontrole bolo všetko ok s babom, ale mna ako si terorizuje. Začiatky tehu boli ok, ale neskôr začali problémy. Mam strašne nevoľnosti, vraciam cely deň - ráno, poobede, v noci z toho ma páli záha, každý druhý - tretí deň mam strašne migrény, trvajúce 16 hodín aj viac, nie som vôbec použiteľná ani doma ani v práci. Jediné pri tých migrenách mi ako tak pomáha ist do tmy a ticha s obkladom na hlave (v robote to nie je možné). Kvoli migrenam som už bola dlhodobo PN (odporúčanie od neurologa). Potom mi prešli migreny same od seba ale v tehu sa mi vrátili späť. Okrem toho som neskutočne unavená, cele dni by som prespala, prídem z práce hneď spím, ťažko sa mi stáva, a v poslednej dobe ma bolia kríže ked dlho sedím (moja práca). Po dlhom sedení, keď sa postavím mám dojem, že mi začína inkotinencia. Preto sa chcem spýtať či nemate niekto s pánom doktorom skúsenosti. Ďakujem

sluchatka
12. máj 2020

@mart_1 nepoznam pana doktora, ale myslim, ze kazdy normalny gynekolog nema problem ta vypisat na Pn, ak mas naozaj problem.

gabsisi
12. máj 2020

@mart_1 ja k nemu chodím pár rokov a aj cez dve tehotenstva a on je super. Odborník síce nie moc ukecaný, ale ak vás niečo zaujíma zodpovie. Mislim že sa dohodnete . Vysvetlite mu že čo a bude to OK. Pán doktor je odborník

jarmill10
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eliska13
18. máj 2020

@mart_1 ak máš migrény určite Ti s tým nebude robiť problém vezmi tam aj papiere od neurológa.Ja k nemu chodím a je to fajn doktor

alex1303
19. máj 2020

@mart_1 urcite s tym nebude mat problem 😊 ja som k nemu chodila a potrebovala som PN bez problemov 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre