Pôrod koncom panvovým

januska1905
11. okt 2022

Ahojte. Som prvorodicka, cakame chlapceka, 38 tt a stale sme kp. Budem rodit v ZA, a zaujimalo by ma, je tu niekto, kto takto porodil? Dakujem🙏🙏🙏🙏

luciannka83
11. okt 2022

@januska1905 ako prvorodicka by som rodit kp nechcela, ked nechces byt dotrhana az po konecnik. A dietatko sa moze este stale otocit.

lienka.7
11. okt 2022

@januska1905 urcite nie... ako ti písala
@luciannka83 ta katastrofa na tebe za to potom nestojí. To radšej CR.
A plus chlapec tak myslím ani nesmie ist (kvoli pohlavným organom), dievča je o inom.

Mne vždy pred každým pôrodom este pozerali, ako boli babatka otočené.

veroonr
11. okt 2022

@januska1905 kludne sa este moze otocit, aj mne sa babo az neskor otocilo. A ak by som mala ist takto rodit tak na SVK jedine v TN

nttnnt
11. okt 2022

@januska1905 samozrejme ze nie! chlapci sa tak ani nerodia je tam nejake riziko, dievcata sa mozu a ty este ani nevies do coho ides a nieto este rodit kp...neohrozuj si babatko

januska1905
autor
11. okt 2022

@nttnnt no v za nechávajú rodiť prirodzene, ak sa nič nedeje. Preto sa pýtam. Jasné že dúfam, že sa otoči ešte🙏

matka0322
11. okt 2022

@januska1905 ja som mala rozbehnutý takýto pôrod, tiež silou mocou to chceli uhraď na prirodzený pôrod.... Malá sa mi zasekla kolienkami o bedrové kosti a nešla von... V tých najväčsích bolestiach, na 10 prstov otvorená - okamžitá sekcia 😌 strach, bolesť ktorú som prežívala, neprajem nikomu...
Našťastie ju stihli včas vybrať, zdravú, krásnu 🙏 ďakujem Bohu každý deň 💙
Ja som sa z tohto pôrodu dostávala asi 4 mesiace fyzicky... Psychicky oveľa dlhšie 😔
Držiím palce a hlavne nech sa správne lekári rozhodnú 🙏

januska1905
autor
11. okt 2022

@matka0322 aach jaj, to ma mrzi. Tiez sa bojim aby sa nieco nedovrzalo kks... Hlavne ze to dobre dopadlo🙏🙏🙏🙏♥️

lienka.7
11. okt 2022

@januska1905 mas pravo žiadať CR v tomto pripade.

zuzuliatko18
11. okt 2022

Moj lekar mi vravel, ze je to dovod.na cisarsky. Rodila som Prirodzene, mesiac pred terminom a to Len preto, ze uz nemali na vyber, porodila som do 20 min, odkedy ma sanitka doviezla.do porodnice. Kebyze mam na vyber, volim CR, maly mal velku hlavicku a teda tlacili/tahali ho von ako vedeli. Drzim palce, nech svedkom dobre dopadne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre