Plánovaný cisársky rez

anna393
28. jan 2022

Ahojte zienky mam len jednu otazku. Idem na planovy cisarsky ako dlho trva prosim? Vdaka 😉

radussska999
28. jan 2022

@anna393 ja som mala síce akútny cisársky, no o 11 hod. Ma brali a 11:15 bol maly na svete 🙂 takže rýchlovka , nemáš sa čoho báť 🙂

anna393
autor
28. jan 2022

@radussska999 ja som lredchadzajuci porod tiez mala akutny preto bude teraz planovany ale fakt si nepametam kedy ma brali ako dlho to trvalo absolutne som to nesledovala kedze som bola uz uplne vycerpana a mimo 😒

mravenek
AMBASÁDORKA
28. jan 2022

@anna393 deň vopred som prišla na oddelenie, ráno okolo šiestej som dostala klystir, skontrolovali babo, napichli kanilu...a išla som o chvíľu na sálu. Tam počkali kým zaberie spinalna anesteza, urobili nejaké nevyhnutné prípravy. Kým bola malá vonku ubehlo asi 20 minut. Následne zašili a putovala som na pooperačku 😉

pinkgirl
28. jan 2022

Pár minút trvá príprava - dajú ti infúziu, napichnu anestezu, a cca 45 minút budeš na stole - s prípravou, vybratim dieťatka a šitím.

mama4444
28. jan 2022

@anna393 ja som mala planovany. V ten den som rano o 6 vstala. Pripravili má vyčistili ma atd o 9 som došla na sálu po pichali opichali umrtvili , za 20 min bolo babo na svete 🙂

anna393
autor
28. jan 2022

@mravenek wau to tak skoro? Od niektorych sa dozvedam ze aj hodinu tam boli neviem co s nimi robili a mali planovany

radussska999
28. jan 2022

@anna393 a môžem sa ťa spýtať, ? Automatický ti idú robiť cisársky kvôli tomu,že prvé bolo tiež cisárskym? Pýtam sa preto,lebo ja som mala akutnu sekciu, a teraz by som tiež radšej rodila cisárskym, no prešlo 6 rokov , tak neviem či budú súhlasiť a nebudú má nútiť do prirodzeného pôrodu

anna393
autor
28. jan 2022

@radussska999 tak hlavne kvoli tomu mi ho robia lebo maly bol velky a panva uzka a to preslo 5 rokov a nebol problem praveze mi odporucali ale ja si myslim ze ti urobia aj ked si mala cisarsky nemal by byt problem staci im to len povedat.

mravenek
AMBASÁDORKA
28. jan 2022

@anna393 mne to dlho neprišlo 😄😄 a to bola predo mnou ešte jedna pani. Ubehlo mi to a hlavne manželovi rýchlo 😊

anna393
autor
28. jan 2022

@mravenek tak my kvoli pandemii nemozeme mat manzela pri sebe

adka308
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pininka1
28. jan 2022

@anna393 trikrat som mala cisarak, vzdy okolo pol hodky. Neviem co by sa tam hodinu robilo, jedine ze je problem a treba viacej sit. Viem ze moju kamosku doslova stopkali, trhala sa jej maternica.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
labocca
28. jan 2022

ja som prisla rano na 7.00 do nemocnice..nasledovali este vysetrenia ,potom infuzie o 9.30ma brali na salu a o 10.00 sa maly narodil🙂

mravenek
AMBASÁDORKA
28. jan 2022

@anna393 on nebol pri mne, čakal kým mu doniesli malinku 😊

adkalu
28. jan 2022

@anna393 rýchlo, ráno som prišla, administratíva a samotný zákrok hádam 30 minút, muž bol v sále, mala som bonding, bolo to krásne.

anna393
autor
29. jan 2022

Ako zeny mali ste to super ja som sa vcera dozvedela s sms ze som pozitivna z pcr testu takze sme dohodnuty s doktorom ze v den ked pridem o 11 okolo 12,13 hodine budu robit cisarsky a na samotke no co uz hlavne ze odrodia a mne nic nieje 😊

pataja
1. feb 2022

@adkalu o ten bonding si požiadala, alebo to bolo automatické? Ja mam mat tiež plánovanú sekciu veľmi by som si priala bonding aj dotepanie pupucn.krvi, no neviem ci je to možné. Ďakujem za odp.

adkalu
1. feb 2022

@pataja oni hneď dali na mňa, cele šitie, tak len odvážiť a manžel pri tom a po 2 dňoch som už mala roaming, boli ústretoví a ja som o to ani neziadala, ale bola som veľmi rada

pataja
1. feb 2022

@adkalu hmm, a roaming až po 2dnoch? A kde si prosím ta rodila?

adkalu
1. feb 2022

@pataja áno, ved musíš ležať, až keď ma postavili, a dali všetky infúzie, potom som mohla mať dietatko na izbe nonstop, teda aj cez noc, v Po.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre