48 hodin v nemocnici a po odtečení plodovej vody

patricia2511
25. dec 2018

Ráno 23.12mi odtiekla plodova voda ..hneď som šla do nemocnice .. nemám kontrakcie neotvaram sa .. máte s tým niekto skúsenosti ? ..vyvolávali mi už dvakrát ...cisársky ešte robiť nechcu napriek tomu že je už skoro 48hodin od prvého odtečenia

bobricek1979
25. dec 2018

@patricia2511 ako to? Veď do 24h by mal byť pôrod, nie? Držkajte sa!

patricia2511
autor
25. dec 2018

@bobricek1979 prvý deň čakali .... včera dvakrát vyvolávali tabletkám nič ..povedali mi že dnes ešte budú vyvolavat a tak cisársky ..:( krásne Vianoce

patricia2511
autor
25. dec 2018

Som zúfalá ..na nevydržanie .. len čakám a čakám ...už 6zien odrodilo.

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aliziana
25. dec 2018

@patricia2511 určite vedia, čo robia. Drž sa 😉

juliet86
25. dec 2018

@patricia2511 neboj sa dnes max zajtra budes drzat svoje babatko v naruci. cisarskym ci inak najma ze budete spolu!!!

sense
25. dec 2018

Drz sa, ja ked som rodila tak stvrtok rano dali.vyvolavacku a dcera sa narodila v sobotu...

I ked ak uz nemas ziadnu plodovu vodu a ani sa dalsia netvori tak je tam nejaky casovy limit dokedy musi dieta von....ale urcite by som sa pytala lekara

mogaa
25. dec 2018

@patricia2511 no malinkému sa nechce na svet🙂 včera keďže si mala vyvolávačku tak museli čakať a dnes ak to nepôjde prirodzene tak cisársky...postupovali správne, sú sviatky, cisársky je ako operácia - takže len nevyhnutné prípady...cisársky má tiež svoje riziká, tak sa tomu chceli vyhnúť.....ale dnes už sa budeš z malinkého vytešovať, tak nemáš byť prečo zúfalá....urýchliť môže teplá sprcha a chodenie po schodoch😉

iwesska
25. dec 2018

Ano mam,mala som presne takyto porod. Po 38 hod.bola sekcia. Pokial viem max.sa moze cakat 48h potom to uz zacne byt nebezpecne pre babo. U mna to ukoncili skor,lebo cely ten cas som nespala,nedavali mi jest,bola som len na infuzkach a nijako to nepostupovalo,stale som bola na spicku prsta. Chceli cakat max.6 hodin este ale ze s velkou pravdepod.sa to uz nezmeni,tak som vycerpana pristupila na sekciu,lebo som uz ani pohyby necitila a bala sa o maleho.

iwesska
25. dec 2018

Drzim ti palce,lebo uplne som si predstavila tu situaciu,uplne ako cez kopirak u mna. Vsetko okolo rodilo,este aj zena v 33t do 2h porodila a mna volali "ta,co nechce porodit".6 lekarov sa pri mne vystriedalo a zalamovali rukami,ze co so mnou.

nini1010
25. dec 2018

Tak sa proste narovinu spytaj.podla mna aby bolo babo 48 hodin po odteceni vody v maternici to uz je dost.

bobricek1979
25. dec 2018

@patricia2511 neboj príde rada aj na teba mňa to čaká o dva mesiace držte sa myslím na Vás

lejka01
25. dec 2018

@patricia2511 ahoj mne odtiekla voda v piatok okolo 22, a cakali az do nedele do 12 a dali vyvolavacku, neotvarala som sa, nemala som bolesti, len mi stale brali krv a davali atb...hned prva vyvolavacka mi zabrala a dostala som kontrakcie a trval porod 11 hod....maly bol v poriadku, ziadne problemy nenastali

arasidka123
25. dec 2018

@patricia2511 kamoske tak dali tri vyvolavacky a po 36 hodinách že prepáčte ale nedali sme dosť vyvolavacky na vašu hmotnosť preto hneď nezabrali

mijunik
25. dec 2018

@patricia2511 držím palce, aby sa chrobáčik už rozhodol narodiť. 🙂 Prajem Tebe aj bábenku veľa sily a pohody. 🍀

bobricek1979
25. dec 2018

@iwesska a všetko bolo oki?

iwesska
25. dec 2018

@bobricek1979 Hej,mal najvyssie skore ako mohol mat a ja som bola stastna,ze sa konecne mozem vyspat a najest.

hlupyzajko
25. dec 2018

Utorok mi odtiekla voda a rodila som sobotu,a to bolo predcasniatko a vsetko je ok

patricia2511
autor
25. dec 2018

Dievčatá ďakujem ... dnes chceli zase vyvolavat a doslova som si vyplakala cisársky lebo už som to nedávala ... okolo mna porodilo 7zien a všetky som počula ako kričia .. dva dni som nespala a ani jesť mi nedávali ani infuzku ... našťastie mám to za sebou maly je zdravy !! Všetko v poriadku chvála bohu oddychujem už 🙂

patricia2511
autor
25. dec 2018

Brucho boli sle všetko je lepšie ako toto čakanie v tých mukach tam ..že všetci a ja nič :(

bobricek1979
25. dec 2018

@patricia2511 super gratulujem teším sa s tebou tak len odychuj a maličkému veľa zdravíčka želám 😍💕

bobricek1979
25. dec 2018

@iwesska tak to je super, že bakoniec všetko dobre dopadlo teším sa s tebou
♥️🤩

oli18
25. dec 2018

Niekedy treba zobrať osud do vlastných rúk. Dobre si urobila. Gratulujem a prajem veľa zdravia maličkém❤u aj tebe

mijunik
25. dec 2018

@patricia2511 gratulujem 💗 a želám celej rodinke veľa zdravia a lásky 🙂🙂

iwesska
25. dec 2018

@patricia2511 Gratulujem👏 Fakt neuveritelne,ze sa najdu dva takto identicke porody. Ja dodnes neviem,preco som sa neotvorila a pri druhom porode som uz isla rovno sekciou. A ako sa vola malicky?

sense
25. dec 2018

Gratulujem a vela.zdravicka

patricia2511
autor
25. dec 2018

@iwesska maličký je Lucas... aaa ďakujem dievčatá za podporu ! Prajem Vám krásnej sviatky :* .. ešte si užívajte doma s rodinkami

juliet86
26. dec 2018

@patricia2511 gratulujem maminke a lucasovi. vitaj vianocne dieta. vidis dali ste to super ste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre