V akej polohe ste ku koncu tehotenstva zaspávali?

lady511
5. sep 2011

buduce mamičky ako ste ku koncu tehotenstva zaspávali? v akej polohe s týmto mám neskutočný problém kedže som bola vždy zviknutá spat na bruchu...teraz s a len budím je mi teplo neviem ako učinne zaspat,,vysoko pod hlavou mi nepomáha,,,taktiež ani vankuš medzi nohami...za všetky rady vopred dakujem

jana776
5. sep 2011

Ahoj, ja som spala iba na boku, cast paplona predo mnou som si podsunula pod brucho a druhy koniec som si trochu podsunula pod zadok 😀 . Tak som bola podopreta z oboch stran a celkom sa to dalo zniest.

katren
5. sep 2011

ja som spala len na boku na vankusi na dojcenie 😉

vieruna
5. sep 2011

Ja som tiez spavala tak ako Jana776, alebo na chrbte s rukami vytiahnutymi nad hlavu. To bola podmienka 🙂 Kamoska spavala po sediacky 😀

edie63
5. sep 2011

Ja tiez na boku s vankusom na kojenie. Ku koncu uz ani takto nevyhovovalo, ale prezila som. 🙂

spalka
5. sep 2011

na lavom boku, prava noha prehodena cez vankus na kojenie 😉

katka3012
27. okt 2011

len na boku 😉

veronikam
27. okt 2011

Na boku, medzi nohami velky vankus, inak sa mi nedalo. 😉

lenka_da
27. okt 2011

Pri prvom dietati vylucne len po sediacky. Pri druhom som mohla aj lezat ale len na boku podoprena vankusom na kojenie, ten som mala aj medzi nohami. Bez neho si to vobec neviem predstavit, bezne vankuse hned "splasli", tento pekne drzal tvar.

lucka1987
27. okt 2011

som nespala 😀 bud ma cosi bolelo, potom ma seklo v krizoch .. a potom som sla rodit nevyspata 😀
ale inak na boku sa mi dobre oddychovalo

mandragora22
27. okt 2011

posledne tri mesiace v sede. mna strasne palila zaha, islo mi hrdlo roztrhat. 😝

angua27
28. okt 2011

podobne ako jana776. na ľavom boku, pod bruchom a medzi nohami kojaci vankúš, pod hlavou dva vankúše a za chrbtom ešte jeden obrovský vankúšisko. vlastne som si vytvorila také hniezdočko. 😀 ale pamätám si, že posledné týždne som viac nespala ako spala. buď mi bolo teplo, potrebovala som na WC, napiť sa,...

lenuska9999
28. jan 2020

Ja som spala na boku a stocila som si paplon tak aby som mala jednu nohu cez neho a rukami som ho ako keby objala.

demonka5
28. jan 2020

Ja som spala na gauci,vankusom z gauca podopreta v takej kolmejsej polohe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre