Tušili ste pohlavie?

2. mar 2023

V prvom tehotenstve som od začiatku mala absolútne presvedčenie, že čakám dievča. Potvrdilo sa. Teraz v druhom mam absolútne presvedčenie, že čakám chlapca. Dokonca o bábätku uvažujem aj hovorím len v mužskom rode, prirodzene to zo mňa ide takto. Mali ste niekto už takéto silné tušenia co sa vyplnili? Nie je to žiadna moja túžba, mne nezáležalo ani nezáleží na pohlaví babatka

rk123
2. mar 2023

9m som bola presvedcena ze cakam chlapca, cele tehotenstvo sme hovorili o babatku ako o chlapcovi. a narodilo sa dievca 😂

petamich
2. mar 2023

ja som bola presvedcena, ze je to dievca 🙂 tak nie

10zabka
2. mar 2023

bola som presvedčená 2x a ani nepripúšťala inú možnosť. 2x sa to potvrdilo. Neviem, odkiaľ som nabrala tú istotu 😀

monuska1234
2. mar 2023

Ahoj, ja som to mala tak isto, odzaciatku som pri oboch tvrdila,ze bude dievca, pri prvej mi 90% ludi tipovalo chlapca a ja som ich stale presviedcala,ze to bude copana
a aj bola 😄 neviem ako,ale proste som to hned ,,vycitila"

vilma7
2. mar 2023

Mam dve deti a ani.v jednom prípade som nemala žiadne tušenie.

diaalex
2. mar 2023

Raz mi jedna dobrá kamarátka povedala, že budem mať 2 dievčatá. Keď som otehotnela, vedela som že to budú baby, proste ani pri ultrazvuku som nechcela vedieť pohlavie, až vo 8. mesiaci mi potvrdili dievčatá ☺️🥰

denden77
2. mar 2023

bola som na 120% presvedcena, ze to bude chlapec.. to vis Kajo, baba.. ale za 5 chlapcov 🤣

deti95060810
2. mar 2023

ani raz som neuhádla ...zakaždým opačne

kukulda1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka176
2. mar 2023

Pri prvom som bola presvedčená, že to bude chlapec, lebo veľmi kopalo - narodilo sa dievča. Pri druhom som si myslela, že to bude zasa dievča - narodil sa chlapec 😆

majka176
2. mar 2023

@kukulda1234 Inak aj moja,vtedy takmer 5 ročná dcéra mi stále hovorila, že bude mať bračeka, o sestre nechcela ani počuť. Nakoniec sa narodil chlapec.
Proste deti v tom majú jasno😀

sim_icek
2. mar 2023

Ja som bola tiež presvedčená, že to bude chlapec. Pritom mne pohlavie bolo úplne jedno, nemala som preferenciu. Od začiatku som mala silný pocit, že je to chlapec aj som automaticky hovorila o ňom v mužskom rode a vyberala len chlapčenské mená. Keď mi lekárka povedala pohlavie (chlapec) vôbec som nebola prekvapená, ani trošku. Ešte som jej aj povedala , že ja som to vedela😂 absolútne nerozumiem kde sa to silné presvedčenie bralo

araavdva
2. mar 2023

Celé tehotenstvo som mala pocit, že to bude chlapec aj ked priznávam vždy so tužia po dievčati. Ale aj keď som sa prihovárala alebo o dieťati hovorila vždy v mužskom rode a mám nadhernú dcéru. Takže ak raz budem čakať druhé asi už nebudem veriť mojej intuicii v tomto :D

dzulli1980
2. mar 2023

Hlavne sa neupínaj na žiadne svoje tušenia, aby si potom nebola sklamaná ... sú to len nejaké podvedomé túžby, sny atď. ... ja som to nejako neriešila, dúfala som v to, že sa dieťa narodí zdravé ... lenže nechcelo ukázať rozkrok do 30. týždňa ... tak ma napadlo, či to nebude baba, keď sa hanbí a nechce ukázať ... a potom, v tom 30. týždni ma nemohla Dr. ani poriadne vyšetriť, čo jej furt šušku na monitor ukazovala 😀

domak2
2. mar 2023

Ja som si bola istá pri dcere ze bude syn a pri synovi som už kaslala na tušenia 😅

biem22
2. mar 2023

Ja som hneď vedela, že je to chlapec, proste som to tak cítila. Ešte aj meno sme vybrali iba chlapčenské a teda v našom prípade to bol chlapec 🤣. Ešte dopíšem, že som viac myslela na dievča, niežeby som chlapca nechcela. No ako som otehotnela, zrazu bolo vo mne, že chlapec a bodka 🤣

adoska717
2. mar 2023

Pri staršom mi každý vravel že bude dievča, mama testovala aj tie babské rady na mne vždy vyšlo že dievča...ale ja som proste vedela že bude chlapec....pri mladsej som tiež od začiatku proste vedela že to bude dievca

dixitka
3. mar 2023

Mala som silné tušenie… a bolo nesprávne 😆

katica06
3. mar 2023

Určitým spôsobom áno. Už na strednej, keď som ešte ani muža nepoznala, som povedala naj kamoške, že budem mať dcéru a meno bude mať po nej. O desať rokov neskôr na svadbe tej kamošky som spoznala muža, Od začiatku sme naše bábo oslovovali menom. Ak sa nás aj pýtali na pohlavie rovno sme povedali meno. Proste obaja sme boli presvedčení o pohlaví. Ani na sone som sa dr. nepýtala. Pri druhom dieťati som mala menšie pochybnosti, muž si bol 💯% istý, tak sme si vybrali iba dievčenské meno, nuž vyšlo to.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre