Tehotná s 11-mesačným synom

natalymindo
14. dec 2023

Ahojte mamičky je tu nejaká mamička ktorá je na začiatku tehotenstva a ma male dieťa? Potrebujem asi trochu podpory povzbudiť.. ze to nieje také ťažké a ze sa to da zvládnuť. Lebo od kedy viem ze som tehotná stále mi je každý deň zle. A mam neskutočné opúšťaky ze to nezvládnem. Ďakujem za každú spravu...

majamat
14. dec 2023

kedysi zeny mali uplne bezne ,medzi detmi rozdiel 1,5r, resp aj do 1,5r. medzi mnou a sestrou je rozdiel 17m.

mam kamosku, ktora ma dieta presne po roku, icze otehotnela asi 3m po porode.

marianita3008
14. dec 2023

@natalymindo Ahoj, ja som otehotnela, ked mala starsia 10 mesiacov. Co sa tehotenstva tyka, no prestala som varit niektore veci, co mi smrdeli a spomalila som, ku koncu asi ze celkom dost, hlavne, ked porovnam s prvym tehotenstvom. Ale tak mne chvalabohu nebolo velmi zle, to neviem poradit, snad sa to zlepsi 🍀 Inak zvladli sme to, aj vy to zvladnete, ved ako inak 🙂 A zavisi dost od povahy babatka, starsia bola urevana (doteraz skvrci za kazdu somarinu 🙂))) Mladsia bola zo zaciatku relativne kludne babo (minimalne lepsie spala, ze ju nebolo treba nosit kilometre po byte), neskor sa zacala viac prejavovat 😁 Budu aj tazke dni, ale bude to ok ♥️

katica06
14. dec 2023

@natalymindo otehotnela som keď málo staršie necelých 7mes. Druhé trhu bolo lepšie ako prvé, nebolo mi toľko krát zle, vlastne som na.to ani čas nemala, dieťa akurát začalo loziť pohon chodiť. Vypustila som nejaké veci a cez deň som si poslala s dieťaťom. Dalo sa. Svokra mala deti 364dnovím rozdielom a nemala pri sebe pomoc.
Neboj sa dáš to aj ty

petronellla87
14. dec 2023

@natalymindo ja som 16tt a dcerka ma 10 mesiacov. Prvy trimester mi bolo hrozne zle, ale uz sa to zlepsilo😊

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryetta
14. dec 2023

Ja mam sice vacsie deti. Najmensi mal teraz 3. A ja som bola 5mesiacov totalne odpisana co mi bolo zle. Ale ozaj zle ze ani len na dvor. Aj na poradnu k dr som isla tak ze kybel predo mnou.
Mala som chut presunut sa casom.

Mam ale spoluziacku aj kamosku ktora do roka-takmer na den presne porodila druhe babo.
Teraz kamoska ma tak ze najstarsi ma 3. Potom teda ten po roku ma 2 a pres mesiacom porodila tretie. Takze ozaj klobuk dolu a obdiv. Ale tam ozaj ukazkovo pomaha aj manzel.

noami12
14. dec 2023

@natalymindo ja som teda keď otehotnela tak mala mala už skoro rok a pol ( čo je podľa mňa aj horšie než keby bola menšia) ale v pohode som to zvládla a bola som fit celé tehotenstvo. V domácnosti som zvládala všetko ako keby som ani tehotná nebola. Až po pôrode to bolo trochu horšie zo začiatku 🤣 ale neboj sa dáš to. Niekdo ma aj 3 deti a viac a zvláda

rony2255
16. dec 2023

Ja poznám súrodencov medzi ktorými je 11 mesiacov rozdiel. Mama otehotnela 6 týždňov po pôrode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre