Štikútka bábätka v brušku

beatrice1111
11. dec 2021

Ahojte ako sa toto prosím vas prejavuje? Lebo citim take slabučké pravidelne “pohyby” a neviem či to nie je práve ta štikútka

monny222
11. dec 2021

ja som cítila také akoby mi bilo srdce kdesi v bruchu v pravidelných intervaloch... keď som to popisovala kolegyniam, povedali mi, že to bola štikútka 🙂

tara42
11. dec 2021

Keď je to v pravidelných intervaloch v bruchu bude to stikutka .. Moja stikutala od určitého času veľmi často. :D

basska_b
11. dec 2021

Mna tak búchala hlavou medzi nohy v intervale každých niekoľko sekúnd

agacela
11. dec 2021

Mne brucho skákalo v pravidelných intervaloch ale boli častejšie intervaly ako u dospelého 😄 nezbadala som to hlavne v noci 🤣

maximilie
11. dec 2021

@basska_b 😂presne aj mne...si mi pripomenula tie časy

euka210
11. dec 2021

@beatrice1111 no tak to spoznas...posledny mesiac to bolo hrozne, lebo mojmu prvemu sa stikutalo velmi casto, mne az brucho skakalo

evitaa1234
11. dec 2021

@beatrice1111 ako ked sa babatku v brusku "stikuta" 🙃. Take pravidelne tlkotanie, podla mojho doktora uplne normalna vec, 🙂.

mimi16
12. dec 2021

@beatrice1111 keď ti akoby tiká niečo v brušku tak to je ono.

alexandra2468
12. dec 2021

@beatrice1111 to zistis, trva to dlho a je to pravidelne. Ale to az vo vyssom stadiu tehotenstva. Moja stikutala vela aj po porode 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre