Orálny glukózový tolerančný test v Prešove

zlatka87
10. aug 2016

Ahojte žienky .Môžte mi poradiť kde sa robí OGTT v Presove?

sonia33
10. aug 2016

Ja som bola v Synlabe pri nemocici,objednali ma tam rovno z interneho.

sonia33
10. aug 2016

@zlatka87 pozeram ze tiez si novembrovka,budes rodit v presove? 🙂

zlatka87
autor
10. aug 2016

Ďakujem😉No koncom Novembra mám termín...A ty?

sonia33
11. aug 2016

Ja 15.novembra,budem rodit v monobloku a ty?

zlatka87
autor
11. aug 2016

Jaj...Ja v starej nemocnici chcem...A už vieš aj pohlavie?

zlatka87
autor
11. aug 2016

A inak kde si bola ešte na internom lebo aj ja mám tam ísť..

sonia33
11. aug 2016

Ja som bola za kauflandom,taka nova budova,dr.Lesko. Zatial som tam bola len na odbery a objednali ma aj na glukozovy test. Ten uz mam za sebou a 31.8.idem uz na vysetrenia(na interné).
A preco chces rodit v starej,ak sa mozem spytat?

zlatka87
autor
11. aug 2016

Vieš čo tak preto v starej lebo sa stretávam s pozitívnymi ohlasmi a aj švagriná mi rodila v starej a veľmi dobrý prístup...A keď si bola na glukozovy test v akom laboratóriu si bola,aky mal názov..

sonia33
11. aug 2016

Vola sa to Synlab,v areali monobloku. Trva to asi dve a pol hodky,najprv ti vezmu krv,potom vypijes glukozovy roztok a o dve hodiny ti opat vezmu krv.
Preto sa pytam na tu staru porodnicu,lebo ja som pocula prave naopak,jedna moja znama si odtial dokonca priniesla aj blchu napr.. Ale zas viem ze ani monoblok nie je dokonaly. Ale pojdem tam ;)

zlatka87
autor
11. aug 2016

Ďakujem ti...joj ale som s toho všetkého nervózna...A ten roztok čo si pila sa dal vypiť?

sonia33
11. aug 2016

@zlatka87 vies co,vypit sa dal,este som si robila srandu ze aj coca cola sladsia jak toto :D ale potom.mi prislo zle,tak ma dali lahnut. Ale chvalabohu som nevracala,lebo by som test musela opakovat. Len este stale nemam vysledky,lebo to ich posielaju na interne a tam maju teraz dovolenku do 17.8.
A urcite si zober nieco na citanie. Je tam aj wifi 🙂

zuzkamin
11. aug 2016

V Prešove uz ani inde ako v Synlabe OGTT nerobia. Takze je to vlastne jedina moznost. Cislo telefonu by malo byt 051 37 00 533 alebo koncovka 555, teraz si uz niesom ista... Ale oni ta prepoja na to spravne cislo aj ked zavolas zle.

zlatka87
autor
11. aug 2016

Ako ja som sa objednala už na Levocsku do polikliniky a v pohode mi zrobi...

slavka030
15. aug 2016

Glukozovy test robia aj v monobloku...medirex laboratorium

bublinkapo
20. aug 2016

Ja som bola v labaku na levocskej

zlatka87
autor
23. aug 2016

Aj ja idem zajtra na Levocsku...Tak som zvedavá aké to bude

maorka
10. apr 2017

@zlatka87 ahoj, mozem sa spytat, kde presne na poliklinike na levocskejrobia test? Je to v labaku, ci ake oznacenie dveri treba hladat 🙂 dakujem 😉

zlatka87
autor
10. apr 2017

Ahoj...V laboratóriu ti spravia,hneď keď pôjdeš dole schodmi a v ľavo prvé dvere...Budeš tam mať aj napísané na dverách😉

maorka
11. apr 2017

@zlatka87 dakujem 😉

olliviaa
26. okt 2018

@zlatka87 @maorka starsia otazka,ale ozivujem 🙂 prosim Vas tam sa treba objednat ci staci len prist do labaku rano?

zlatka87
autor
26. okt 2018

@olliviaa musíte sa objednať tam....

maorka
27. okt 2018

@olliviaa anoo objednat a nezabudnut priniest moc, lebo bude velky pruser 😅

olliviaa
28. okt 2018

@maorka och jemine ten moc to je nocna mora😄co tam tolko v nom sleduju ach jaj, dakujem za info

majjka136
31. jan 2019

dobry den tiez sa chcem spytat k tomu testu, treba najprv na interne a potom na ten test alebo ako? a neviete na poliklinike na jurokovicovej uz nerobia?

zuzkamin
1. feb 2019

@majjka136 Je úplne jedno v akom poradí si to spravíš. Dokonca ja ako sestrička na internej ambulancii som rada ak príde tehotná a už má výsledok z testu v ruke. Tým pádom nám ušetrí nejaké úkony. A nemusí ešte po teste raz chodiť z výsledkom ak náhodou niečo vyskočí...

vera9211
4. aug 2020

Zdravím, viete mi prosím poradiť kde robia teraz ogtt v Prešove okrem synlabu? Ďakujem

olliviaa
4. aug 2020

@vera9211 uz asi nikde, ja som ukecala synlab, aby ma vzali😂inak robili aj na Levocskej ale teraz neberu, maju pracovisko na sidlisku 3, tam ta vezmu iba ak pod nich patri tvoj gynekolog, sle maju vela a iba jednu sestru, ktora to tam robi, my cakame druhe takze zasa som to teraz riesila, ale ked nie si urgent, kaslala by som teraz na to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre