Môžem piť v tehotenstve zázvorový čaj?

patik114
10. jan 2014

ahojte mate niekto stim skusenosti ??

vejula
10. jan 2014

@patik114 môžeš, v rozumnej miere, nie 2 litre denne 😉

aga2011
10. jan 2014

ahoj, mne sa zda,ze ho piju tehulky aj proti nevolnostiam

hrjanka
10. jan 2014

posledné dni som bola chorá a keďže tehotné nemôžu hocičo, tak som si ako antivirotiká a antibiotiká nasadila každý deň pollitrák zázvorového čaju z čerstvého zázvoru - nič sa nám nestalo 😉 a to mi pripomína, že si ho veru idem aj hneď spraviť, mňam 😀

hallie
10. jan 2014

v prvom a druhom trimestri myslím áno, ale veľmi s mierou. v treťom vraj už nie.

kazunomiya
10. jan 2014

Ja ho pijem aj teraz v tretom trimestri, ale s mierou treba. Samozrejme len ak si uplne v poriadku. V prvom je dobry na nevolnosti vraj a v tretom korenene napoje mozu vyvolat porod (ale v podstate len ak uz je aj tak na spadnutie).
Boli sme doma teraz prechladnuti tak som si robila zazvorovy caj aby som to nechytila aj ja 🙂 Mňam!
Ale teda je rozdiel ci si spravis z cerstveho zazvoru alebo pijes sackovy v ktorom je suseny zazvor... ten z cerstveho sa da spravit brutalne silny, tam by som bola radsej opatrnejsia.

kofoluska
9. feb 2014

Zazvor mozes - pouziva sa aj na nevolnosti, kamaratka odporucala nejake zazvorove cukriky a lizatka - ale mne stacilo prestat jest tehotenske vitaminy a nevolnosti presli. :D Avsak - s mierou a nie velmi silny. 🙂

michaela002
19. feb 2014

Ahoj kludne mozes a velmi aspon mne pomahal pri nevolnostiach..odporucam 🙂

s_uherova
28. feb 2014

ja som pila na zaciatku tehotenstva denne salku zazvoroveho caju kvoli nevolnosti, a vzdy mi to pomohlo, kedze je korenisty az stiplavy mal by si s mierou ako ti pisu vyssie, nechaj si v lekarni poradit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre