Kde robia glukózový tolerančný test v Košiciach?

lucikuzmi10
2. apr 2013

Ahojte, viete mi poradiť kde robia glukozovy tolerančný test v Košiciach? Na gynekologii mi povedali ze si mam kupit glukopur a zistit v ktorej nemocnici to vykonavaju. Dakujem za pomoc 🙂

maryennn1
2. apr 2013

Neviem odkiaľ si, ale robia to na viacerých miestach, mne dr. odporúčaj ísť buď na Polikliniku KVP, alebo na Kukučínovú. Pôjdem asi v piatok 🙂

safica84
2. apr 2013

ja som chodila na gynekologiu na furcu a tam mi spravili aj glukozovy test

mravvcek
2. apr 2013

V starej nemocnici aj na poliklinike juh.

kacoorka
2. apr 2013

poliklinika na masiarskej, prve poschodie

moukuska
2. apr 2013

v Saci tiez a nemusis nic kupovat, tam ti to namiesaju. prides len s listkom od gynekologa.

devicka
2. apr 2013

Ja som bola na Kukučínovej, číslo si nepamätám, je to taká nová presklenná budova, bolasom veľmi spokojná, odber mi roili zo žily nalačno, potom som vypila glukózu a potom po 2 alebo 2,5 hodinách tiež zo žily. personál veľmi príjemný 🙂

babumovci
1. júl 2013

robia glukozovy test aj na poliklinike na Jazere?

simonne1
10. okt 2013

kde na masiarskej ulici sa to robi, myslim na akom oddeleni?

tish1986
23. okt 2013

ja som bola teraz v utorok v Starej nemocnici. Je to v budove polikliniky, 1. poschodie, najdes dvere oznacene ako Biochemicke laboratorium, tam robia odbery. Predtym si kup glukozu v lekarni, povedz, ze ides na test v tehotenstve a lekarnicka ti presne nameria hroznovy cukor okolo 75g to tusim bolo, stoji to cca 1 euro. Odbery robia v utorky a stredy o 7:30 nalacno, napi sa doma vela vela nesladeneho bylinkoveho naj. urologickeho caju, lebo beru tam okrem 3 vzoriek krvy aj 3 vzorky mocu (moc je nepovinny, ale aj tak ta posle zakazdym s poharikom). Na WC nie je toaletak, vreckovky ani mydlo, takze vsetko si dones z domu...

steph87
30. júl 2014

Viete mi povedat na Kukučínke v ktore dni robia tie glukozove testy? Alebo aspon ako sa to presne vola, aby som to na nete vyhladala a zavolala tam kedy to robia? Dik

reni1512
30. júl 2014

ja som bola pri Tip tope v meste a robia aj na Americkej tr. v zdrav.stredisku na Tahanovciach

angi_lele
21. jan 2015

Ja som dnes bola na Kukučínovej, brali mi krv zo žily, vypila som glukozu a potom po 2 hodinách zase mi brali krv zo žily. Nie je to nič nepríjemné, glukoza mi chutila, zle mi z nej nebolo. Proste žiadne nepríjemnosti, ako tu na koníku iné mamičky tvrdia a za radom odmietajú test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre