3D/4D usg ukázal opačné pohlavie dieťatka

nikula422
6. mar 2019

Baby, poznate niekoho, alebo stalo sa vam, ze tvrdili na 3D/4D usg, ze cakate 100% chlapca a narodilo sa dievcatko?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barboritta
6. mar 2019

@nikula422 nam pri jednom povedal dr ze ASI dievca.viac som u neho nebola

eriksonka1234
7. mar 2019

@nikula422 áno, kamoške tvrdili že bude dievča, narodil sa chlapec

elementissa
22. jún 2019

@eriksonka1234 fuha, tak sa obávam, že taký doktor, čo na 3D v reálnom čase nevie rozpoznať chlapca od dievčaťa by to asi nevedel ani na pôrodnej sále... Nič v zlom, ale na tých ultrazvukoch je vidno všetko, ak je to 3D alebo 4D. Ja som bola teraz na morfo sone a doktor ešte iba zapol ultrazvuk (mal ho v 2D) a už kričal doktorke, že pohlavie mužské a potom to aj prepol do 3Dcka, aby sme aj my videli - lebo pacient na tej čiernej smuhe netuší co vidí, tak nám to prepol do 3D a tak, ako dospelý človek vie odlíšiť ženu od muža, tak bolo rovnako krásne vidieť, že je to chlapec a to ani medicínu nemusíme mat vystudovanu, aby sme to videli. Takže keď podľa 3D nevie doktor určiť (nehovoriac o tom, že ti rodičia to vidia tiež a tiež by nemali mať problém s takouto základnou anatomiou), tak potom je asi dáky pokazený on alebo ten jeho prístroj. A chlapca na 3D rozoznás aj keď je ti otočený zadkom, nemusí zrovna ležať z rozcapenymi nohami. Aj náš bol najskôr otočený zadkom a hneď sme to vedeli rozoznať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre