3d usg a určenie pohlavia.

romana22222
9. apr 2020

Ahojte ženy, viem ze je to trápne toto riešiť ale nedá mi to pokoja. V 13tt mi na 3d usg povedali ze moje bábätko je na 80% dievča v 20tt tiež 3d usg 100%chlapec a môj leká mi v 22tt povedal ze on vidí dievča 😂a aj celý čas predtym mi naznačoval že pipik nevidím no co si už mám myslieť ze to je haha
Myslite ze v 3d klinike by sa mohli pomýliť?
Fakujem 🤗

bibg
9. apr 2020

@romana22222 Tak to mi príde dosť divne. Ja som bola na 3D v 22 tt a ja ako laik som videla že je to 100%-tny chlapec 🤷🏽‍♀️ Ale záleží ako bolo babo otocene. Nám sa krásne ukázal a naozaj som to videla aj ja bez toho aby mi to najskôr povedal. 🙂

kiki68
9. apr 2020

My sme na 2d videli ze mame jasne chlapca, to by asi kazdy rozoznal ten typ podvozku. Prvy raz jasne v 18tt a potom v 24tt na morfo. Tam bolo aj napisane v sprave, ze plod je muzskeho pohlavia a dole je to normalne vyvinute . Ale my vieme z nifty od 12 tt ze bude chlapec. Kamoska mala toto , tiez jej raz tak a potom onak povedali

romana22222
autor
9. apr 2020

Juj ženy ja som akože hotová už že čo to je hádam dačo medzi nohami ma😂moje aj dobre otočené je vždy tak neviem ako to je možné že gynekológ inak povie ako 3d

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre