Gynekologicko-pôrodnicka klinika

ellisa12
12. feb 2024

Prosím vás ako je to s nadštandartnou izbou?
Mám pocit že ak tam nerobí mama, otec, bratranec či sesternica nieje šanca sa do tej izby dostať.
Napriek tomu ze som bola údajne napísaná na zozname tak mi izbu nedali aj napriek tomu že boli úplne prázdne po celý čas 🙄
Čaká ma druhý pôrod. Viete mi poradiť kde si dožadovať takú izbu? Alebo je to tam skutočne len o známostiach? 🥲

simonkaa27
13. feb 2024

tiez som ju ziadala, ale povedali mi, ze uz je o dalsi den zajednana pre dalsiu mamicku, ktora ma naplanovany cisarsky. tak ze ma tam daju, ak chcem, ale potom by som sa musela stahovat aj tak prec. mozno to bol u vas podobny pripad. ono je tazko to nejak zajednat dopredu, pokial ozaj nemas istotu, ze v ten presny termin porodis.

ellisa12
autor
13. feb 2024

@simonkaa27 bol to plánovaný cisarsky rez a nie nikto v tej izbe nebol počas celých 5 dní čo som tam bola. 🙂

pink_lady
13. feb 2024

@ellisa12 za mnou prisla sama sestřička že či nechcem... zrejme dovod bol, možno pokazeny zachod, radiator, cokolvek...

ellisa12
autor
13. feb 2024

@pink_lady hej a preto radšej klamali? 😄 ze je obsadená aj keď nikto nemá na čele napísané debil 😅
A už som to počula vo viacerých prípadoch.
Skôr som si chcela prečítať možno kde sa treba hlásiť pripadne kto sa ma podplatiť už keď známosť tam nemám 😀 smutná celá nemocnica😶‍🌫️

pink_lady
13. feb 2024

@ellisa12 aha pardon tami som prehliadla že obsadena, nuz a akovies že tam nikto nebol? Bola si tam pozriet? Ja som zacelu dobu z izby ledva vysla...mala som tam vsetko

ellisa12
autor
13. feb 2024

@pink_lady vzdy keď som išla okolo boli otvorené dvere 🙂 vzdy upratané a nikdy nikto tam 🙂

nivea777
13. feb 2024

@ellisa12 ja som sa informovala ohľadom zajednania izby pred nástupom a nie vraj sa nedá. Dokonca ani keď by som mala plánovaný cisársky takže asi zjavne fakt známosti.

kikusenka1
19. feb 2024

@ellisa12 dopredu sa zajednat nedá. Iba ked budeš na oddelení šestonedelia tak sa treba opýtať sestričiek ci je voľná. Pri prvom porode som mala smolu bola obsadená ale chvalabohu moja spolubývajúca podpísala reverz na druhy deň a zvyšné dni som si užívala izbu sama a pri druhom dieťati som mala šťastie a mala som nadštandardnú izbu.