Šľapky Fila k outfitu

25. apr 2024

Ahojte. Podľa vás keď je na slapkoch nápis napr. Fila hneď su športové a nehodia sa do elegantnejsich outfitov.

melanta
25. apr 2024

Tak k elegantnejšiemu outfitu šľapky asi nepasujú všeobecne a ak, tak elegantné. Šľapky s nápisom Fila, Nike, Adidas sa hodia k teplákom, legínam, bermudám.

lilianka28
25. apr 2024

Teraz sa kombinuje už asi hocičo, ale neviem si prestaviť šlapky typu Fila k elegantnejšiemu outfitu.

lakebabe
25. apr 2024

Fila k elegantnemu veru nie . Nosi sa síce uz hocico ale toto si neviem predstaviť.

luliu
25. apr 2024

Teda Fila šľapky a elegancia nejdú k sebe.....

autor
25. apr 2024

Takéto. Nie že doslova elegantný. Ale napr.riflove kraťasy tričko na ramienka s nejakým romantickým motívom mala crosbody kabelka. Ale aj mne sa to tam nehodí velmi

lakebabe
25. apr 2024

Tak k riflovym sortkam a tielko v pohode prečo nie. Ja považujem za elegantný outfit saty príp nohavice
Záleží aký top aká kabelka

luliu
25. apr 2024

Nieeee

melanta
25. apr 2024

Nie, toto sú tenisky na pláž alebo k teplákom alebo doma na záhradu. Áno, nosí sa dnes všeličo, ale to neznamená, že tí ľudia nevyzerajú ako sedláci potom.

melanta
25. apr 2024

Pardón, šľapky, nie tenisky.

stanulienkat
25. apr 2024

Na slapkoch?? Elegantne slapky?? To som este nepocula. 😂😂 Mozno v Hornej dolnej.

melanta
25. apr 2024

@stanulienkat Ešte si nepočula, to neznamená, že to neexistuje. Tak napríklad toto sú eleganté šľapky, ktoré k teplákom asi nedáš. A cesty v Hornej dolnej tiež asi nebudú. Hoci, viem si predstaviť ženy, ktoré by aj k tomuto dali ponožku a tigrované legíny. 😂

stanulienkat
25. apr 2024

@melanta to ano. Ja som sa vyjadrovala k jej fotke Filla.

rencina_4
25. apr 2024

k romatickemu obleceniu by som si ich neobuvala. akoze k takemu nejakemu neutralnemu outfitu v pohode.

januska12323
25. apr 2024

Žiadne šľapky sa nehodia k elegantnému oblečeniu, tam patria sandále.

babulkomale
25. apr 2024

@melanta nič čo plieska o pätu a pohybuje sa, nie je elegantné. Ani keby tam namiesto sklíčok boli diamanty, stále sú to len šľapky. Ani diamant neurobí zo šľapky dámu 😃

babulkomale
25. apr 2024

Toto sú šľapky max na kupko alebo na doma. A ten nápis, otras. To aj niekto kupuje a nosí?

rozculena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz