Rybie filé bez obaľovania

heltova9
16. dec 2020

Ahojte, chcem urobiť rybie filé, len tak na prirodno bez obalovania.. Ako osolit okorenit, ale chcem sw opýtať či máte nejakú overenú radu ako sa mi nebudú na panvici rozpadávať? Ďakujem krásne

simca06022011
16. dec 2020

nerozpadne sa, ked sa do neho nebude pichat/stukat, ale niektore typy sa proste po ohriati rozidu aj ked sa opatrne s tym naraba... a na prirodno... maslo, sol, rasca pripadne cesnak.. opiect z jednej, z druhej strany a hotovo.

limetka69
16. dec 2020

podla mna sa budu rozpadavat tie kocky, tie su totiz lisovane

simca06022011
16. dec 2020

@limetka69 tak sem tam sa mi to podari aj v celku dopravit na tanier :D

kp7333
16. dec 2020

@heltova9 zvyknem piect v rure - tam ho netreba otacat a tym padom sa nerozpadava. Davam len maslo a rascu. K tomu udusim zeleninu a zemiaky, pripadne pyre alebo pecene zemiaky.

simca06022011
16. dec 2020

@kp7333 v rure to rada robim tak ze zeleninu mrazenu davam pod to.. zalejem to smotanou s cesnakom a korenim nejakym a upeciem 🙂

majamat
16. dec 2020

file sa rozpadava. jedno obdobie somsi robila tialpiu. predavali to u nas v Jednote. su mrazene, ale je to drahsie. naposledy som ju tam uz nenasla, dufam,, ze este dodaju.

tncka
16. dec 2020

@heltova9 nijak,preto robim hoki🤪

katie253
16. dec 2020

@heltova9 ja robím V rúre. Soľ, korenie, červená paprika, rasca, na to uložím kúsky masla, pečiem asi 20 minút, neotáčam to, netreba. Nakoniec pokvapkám citrónom. Mňam

janage
16. dec 2020

@heltova9 ahoj ja som minule objavila rybie file pre deti bez kosti a bolo vidno rozdiel. Drzalo lepsie a boli jasne vidiet kusky masa. Moj recept na masle s olivovym olejom osmahnut platky cesnaku, tie vybrat, strcit file osolit, ocitronit, troska,rasca, paprika z oboch stran. Potom platky cesnaku navrch file kto chce

raddkka
16. dec 2020

Na panvicu ho dávam ešte mrazené a ochutené korením na ryby. Zvyčajne sa nerozpadne