Aké outfity omladzujú?

7. feb 2024

Ake outfity omladzuju?

babulkomale
7. feb 2024

je to diskutabilne, kazdeho ine...zalezi na type postavy a farebnom type, dlzke vlasov...
Vidam teraz take zosuverene panie neviem odhadnut vek, v pubertackych bundach a nohaviciach a smiesne narazenej capici na debila s vlasmi do tvare spod capice - tak toto neomladzuje, je to strasne smiesne.
Myslim ze vacsinu ludi omladi minimalisticky outfit vo svetlych farbach, sportovo- elegantneho stylu.
Tym sa ale nikdy nemyslelo na tenisky, vytiahnute ponozky biele pod kolena a kabat 🤦

autor
7. feb 2024

@babulkomale mne sa tenisky s kabatom pacia

mk1111111111
7. feb 2024

Zalezi, ake tenisky a ci s tymi vytiahnutymi bielymi ponozkami pod kolena.

mk1111111111
7. feb 2024

Treba sa obliec moderne, ale vhodne k veku a k postave, ako pise
@babulkomale
To omladi najviac. A teplaky len do posilky poprosim 🙄🤣

babulkomale
7. feb 2024

Ja ti to neberiem, len pisem, ze kabat s teniskami nie je ani elegantny, ani sportovy outfit.
A teplaky k vysokym snurovacim topankam, to ma zabija...v 90 rokoch ked sa take topanky nosili, som nesla v teplakoch ani smeti vyniest. A teraz tak idu ludia do restauracie.

autor
7. feb 2024

@babulkomale praveze sportovo elegantny...ale nie je to konkretne tip, co omladi...co take este omladzuje, viac farebne veci, ci?

babulkomale
7. feb 2024

Neviem, mne hadaju o desat rokov menej aj v uniforme 😃

beataxxx
7. feb 2024

Stary obraz potrebuje drahy ram- a nestaci len kvalitne oblecenie , treba hlavne dobry uces, dobre zuby, pekny usmev, jemny make up, svetle farby omladzuju, tiez mam rada sportovo-elegantne veci a v lete nosim hlavne saty

autor
7. feb 2024

@babulkomale aj mne, ale to aj bez oblecenia...zaujimali ma typi, co omladi, nie co sa nosi na strednej

autor
7. feb 2024

@beataxxx uces, myslis strih, farbu?

sabina230
7. feb 2024

@babulkomale nejde o to či sa to hodí alebo nehodí. Ale o čo či to dotyčná vie nosiť. Ja tiež nosim kabát s teniskami 😀 a tepláky takisto, mám síce 22 ale verte keby ste v mojom veku tak by sa Vám to možno pacilo, rozdiel je len v dobe v ktorej ste vyrastali a v dobe kedy som vyrastala ja. Teraz sa šiju tepláky úplne iného strihu ako kedysi, nemôžete porovnávať čo sa nosilo kedysi a čo sa nosí teraz keď všetky tie kúsky za posledné roky prešli zmenami. 😀

struhanka
7. feb 2024

Pekný úsmev, dobre zvolený strih vlasov, upravené, zdravo a prirodzene vyzerajúce vlasy. Outfity, kde je vrch bledej farby, vhodne zvolené strihy vzhľadom k postave, kvalitné materiály. Nosiť správnu veľkosť podprsenky i celkovo oblečenia. A tiež svoje farby. Čierna zvyčajne zostaršuje.

babulkomale
7. feb 2024

@sabina230 si zlata v tej mladickej odhodlanosti 🙂
Nuz, tie teplaky su stale teplaky a vyzeraju otrasne, hocikde okrem telocvicne a vencenia psa pri vode.
A nie, kto ma vkus, neoblecie si teplaky do restauracie, ja ani do obchodu na dedine u tety...
Ani ked som mala 18 som to nenosila. Ked sa bude nosiť h...o na hlave, presne viem, kto z mojho okolia si ho da a bude obhajovat.

autor
7. feb 2024

Take nieco vyzera fajn, ale s omladenim to nema asi nic...

autor
7. feb 2024

Chcela som teda povedat, ze sportovo elegantny je moj styl, ale zrovna tip na omladenie to nie je podla mna...mozno ozaj pestrejsie farby al. jemny make up...aj to sa snazim, davam na prirodzenost, licim sa menej, viac sa skor staram o plet ako taku...

mamamasama
7. feb 2024

Myslim, ze nejde ani tak o oblecenie ako o postavu a mladu tvar. Ja si naozaj mozem dovolit crop topy a siroke džínsy a pokojne aj capicu zarezanu na hlave s rozpustenými vlasmi. Kazdy mi tipuje o 10 rokov menej ako mam. 😋

autor
7. feb 2024

@babulkomale mozno myslela nieco take, to vyzera celkom fajn...ale tiez som radsej viac elegantna

@mamamasama no vidis a zase ja by som si cropp topy nedala, citila by som sa velmi hola...ale siroke nohavice nosim rada ...radsej ako tie jegginsy, paradoxne par rokov dozadu som nosila len jegginsy ale s kardiganmi tesne pod zadok

sabina230
7. feb 2024

@babulkomale nikto vám nekáže si obliekať tepláky keď idete do obchodu, kľudne si dajte plesové šaty, lodičky, pekný účes 😀 chcela som tým len povedať že ľudia sa chcú cítiť pohodlnejšie v tejto uponáhľanej dobe a keď sa chce tak skombinovať sa dá všetko, len preto že sa tomu nevenujete a nie je Vám to po chuti to nemusíte hneď odsudzovať 😀 pekný večer teta 😊

eliska13
7. feb 2024

@babulkomale čo je zle na teplákoch?neviem prečo by sa mali nosiť iba na cvičenie.Mam veľa súprav a nosim ich aj k slusnejsim topánkam a koženej bunde.

babulkomale
7. feb 2024

@eliska13 nic na nich nie je zle, je to pohodlny odev.
Ale udivuje ma, kolko ludi si mysli, ze je prijatelne nosit ho hocikam. K topankam a kozenej bunde?
🤦🤦🤦 Otrasne...
Kludne to nos, ale nikto ma nepresvedci, ze je to pekne.

babulkomale
7. feb 2024

@sabina230 ja sa obliekaniu venujem, ale vkusnemu.
To co teraz chodi po uliciach, by som si neobliekla ani do zahrady.
A nie, nemusi ist hned o extrem a ist v plesovych satach do obchodu.

babulkomale
7. feb 2024

@sabina230 na internete sa tyka, babatko. Tak len do toho.

isis234
7. feb 2024

Na foto jej chýbajú doplnky,, aby to "omladila"

beataxxx
8. feb 2024

Ano, uces vie ubrat velmi vela z veku, skus si pozriet niektore nase aj svetove celebrity, ake maju ucesy, niekomu dlhe rozpustene vlasy pristanu, ale vo vseobecnosti 70 rocna rusalka posobi trapne, samozrejme cest vynimkam

sabina230
8. feb 2024

@babulkomale nevedela som či máte 40 alebo 50, slušnosť káže 😊

babulkomale
8. feb 2024

@sabina230 na internete sa tyka bezne. Aj v praci sa tyka aj kolegyniam, co ti mozu byt mamou.
Nemyslim ze ide o vek, lebo ako saso alebo slecna z farmy v teplakoch co sa zabudla prezut, som nechcela vyzerat ani v 18.
Ide o vkus a ten nie je dany kazdemu. Totiz nie vsetko, co je v mode, je aj pekne, aj vkusne alebo ti svedci.

eludka
8. feb 2024

@mamamasama zalezi na prostredi a sebareflexii, kazdy navyzerá po 50tke ako Jeniffer Lopez, ploché brucho s ovisnutou kožou tiež nie je bohvieco. A chodiť medzi bežnými ľuďmi s holým bruchom je skôr trápne ako atraktívne.

eludka
8. feb 2024

@sabina230 myslim, ze obliect si teplaky a nohavice je rovnako narocne. Mame pracky, susicky, roboticke vysavace a stale fnukame nad tazkym zivotom, to je nas narodny sport. Elegancia chce trochu sebazaprenia.

kathhii
8. feb 2024

Treba pri tvári nosiť farby ktoré ti pristanú, čiernej sa vyhýbať na veľkej ploche. Sledovať trendy, ale vybrať si to, čo sa mi hodí... Nebyť za každú cenu oblečená ako 20 ročná, lebo to bude smiešne. A vyhýbať sa klasike...

mamamasama
8. feb 2024

@eludka nemám ovisnutú kožu. Ani žiadne strie. Mám vypracované bruško 🙈 Súťažím v bikini fitness, takže viem čo si môžem dovoliť. Ale chápem, že sú aj ženy, čo necvičia, majú ovisnuté bruchá a cropy si nemôžu dovoliť.