Odlety na dovolenku v noci

zuzula507
19. apr 2024

Ahojte leteli ste na dovolenku v noci s mensim dietatom? ( máme 2 ročné ).Ako ste zvladli transfery ,od hotela na letisko a cakanie na samotnom letisku? Kociar sa odovzdava s batozinou a teda 2 hodiny pred odletom sa ostava bez ?

pralinka25
19. apr 2024

@zuzula507 my sme kocik odovzdali vzdy az pred nastupom do lietadla.

pralinka25
19. apr 2024

@zuzula507 inak ja som mala nosic a tie presuny z hotela do autobusu a tak som riesila takto. deti spali vzdy viacmenej pocas cesty.

zuzula507
autor
19. apr 2024

@pralinka25 mne už mala v nosiči nechce byť :/

elimu
19. apr 2024

@zuzula507 lietame s malou približne od takého veku a vždy sme mali lety buď nad ránom alebo v noci a zvláda to úžasne🙏 Kočík sa odovzdáva pri lietadle.

zuzula507
autor
19. apr 2024

@pralinka25 ak sa to takto dá že až k lietadlu, tak to je super, tým padom môže spinkať do odletu ak bude chcieť

pralinka25
19. apr 2024

@zuzula507 akoze ani mne nechceli byvat v tom veku uz v nosici ale ked spali nevadio im to. a ja som mala volne ruky na kufor alebo tda co bolo treba
mna prekvapilo ako dobre to deti vzdy zvladli. tiez som sa bala. a ano az pri lietadle. a v lietadle spali v pohode dalej.

lucik194
20. apr 2024

kocik vies mat az do odletu pri sebe, dieta aj tak povacsine na letisku nezaspi, bude tam lietat behat, pozerat, je to nieco pre neho nove.
odovzdas ho az pri nastupe do lietadla,
2 rocne dieta sme uz nikdy nemali v nosici, co by tam robilo..... plus chrbat by nam odisiel....

jazula
20. apr 2024

@zuzula507 kočík sme odovzdali až pri schodoch do lietadla (pri check ine ti ho oznacia, ze ide do podpalubia). Sli sme takto 2x, dcerka mala 1r5m a 2r4m. Na letisku len behala hore dole, vsetko ju zaujimalo, spanok nehrozil. To iste transfer. Pocas letu hodinku pospala. Prvy krat mne na rukach, druhy krat mala nad 2 roky, tak musela sediet na vlastnom sedadle uz a spala pritulena k mojej ruke. Bolo to v pohode, asi jediny problem bol transfer smerom na prvu dovolenku, prave zacinala chodit a udrzat ju hodinu sediet v buse bolo zaujimave 😅.
Ja vzdy beriem aj nosic, hodil sa hlavne v noci pri vystupovani z lietadla, som ju prehodila do nosica a hned znovu zaspala.

martinka13
20. apr 2024

Keď boli deti malé, kupovali sme dovolenky len také, kde sme vedeli letové časy. Nikdy nočné lety. Každé dieťa je individuálne, niektoré to zvláda úplne v pohode, niektoré katastrofa. Podľa mňa návod na kľudný nočný presun neexistuje. Ja by som na to nervy nemala. Mám sama co robiť so sebou, keď sa lieta v noci 😀.

petamich
20. apr 2024

u nas v pohode, leteli sme, ked ma 1 rok aj ked mal 2 roky, kocik sme odovzdali az pred nastupom do lietadla, na letisku behal vsetko ho zaujimalo a aj ine deti tam boli, v lietadle cestou tam pozeral cez okno, spat ani za svet, minuly rok, ked mal dva, zaspal cestou v transferi a spal tak, ze som ho do kocika prelozila, na recepcii checkin prespal, na izbe som ho prebalila stale spal, prelozila do postielky a spal do rana 🙂 cestou domov na letisku behal, let cely prespal, potom aj transfer domov prespal, doma siel rovno spat, takze nas v pohode

zuzula507
autor
20. apr 2024

@petamich tak to ste mali super

petamich
20. apr 2024

@zuzula507 poviem ti ten druhy rok bol pohoda 🙂 uvidis ze to zvladnete, ten prvy rok bol katastrofa 😂 nespal ani 5 sekund, snazil sa stvornozkovat medzi sedadlami, nevedel obsediet, zaspal potom az v nosici pri cakani na batozinu, oproti tomu bol ten minuly rok parada

drzim paste ale verim, ze to bez problemov zvladnete

zuzula507
autor
20. apr 2024

@martinka13 no mna tiez chytila panika aj som zacala nachvilu zvazovat zrusenie dovolenky ,ale zase co som si vyhladala precitala viacej recenzii, skusenosti som sa trochu upokojila ,ze nemusi to byt zase take hrozne, niektori dokonca nocne lety vyhladavaju lebo ich deti prespia ..je to asi dost individualne no este si to nechame prejst hlavou, ale ma tiez upokojilo ze kociar mozeme az ku lietadlu, sice nasa kociare az tak neoblubuje mozno ked bude velmi unavena a uz nebude vladat, odmietat ho nebude, do istoty je super ze ho mozeme mat.. uz len nejaky zohnat 🙂

kiki68
20. apr 2024

Deti to zvladaju lepsie ako my dospeli ( moja skusenost), dieta ked si na den rozbije rezim, tak sa z toho vyspi a je dobre. My uz sme na tom horsie

horskaholka
20. apr 2024

Šli sme keď malá nemala ešte ani 2 roky (chýbali jej cca 2m). Odlet sme mali 23,10. Ostala som v panike a zhrozená. Pospala 30min v aute cestou na letisko no a poviem ti, že celý čas bola vysmiata, spokojná, obzerala ľudí ....zaspala az na hoteli o 3 ráno 😁 v deň odletu som sa jej snažila natiahnuť aspoň poobedný spánok 🙂 domov sme šli 0,30h z hotela. Scenár rovnaký, ale v lietadle prispala na mne na kolenách 🙂 bude dobre neboj