Transfer na dovolenke

diaszoky
6. jún 2022

Baby v zmluve na dovolenku aj vy mate transfer z na letisko? Lebo ja mam z do side no nemam napisane konkretne ze do hotela je to ok??

liz_lemon
6. jún 2022

pytaj sa v cestovke

janai1
6. jún 2022

A nemáš tam náhodou napísané "site" ?

simsalabim
6. jún 2022

@janai1 Side je v Turecku 😉

janai1
6. jún 2022

@simsalabim ahaaa 🤣 ježiš ja ze sa pomýlila a ma tam napísané transfer on site 😂
Okej tak nič potom

diaszoky
autor
6. jún 2022

@liz_lemon no povedaa mi, ze mal by nas odviest uz staci iba poslat peniaze a jeto. Ale zbytocne sa to skomplikovalo☹️🤦🏼Cize nechcem oeniaze posielat este. A oni sa opytaju asi az zajtra kedze je uz vsetko zatvorene

mirka2405
6. jún 2022

@diaszoky …je to ok

diaszoky
autor
6. jún 2022

@mirka2405 naozaj cize je to klasika ze do hotela?

petamich
6. jún 2022

ano mame transfer, vzdy sme mali, chodime do Turecka roky, kazde leto, vacsinou bol nejaky delegat v priletovej hale a nasmeroval ludi von, kde bolo vedla seba 10 stankov cestoviek, nasla si si svoju a povedali ti do akeho cisla autobusu mas ist = oni si zbieraju ludi, ktori idu z letiska do Side, dalsi autobus Belek atd. a potom vas hotel za hotelom vyhadzuju a nie nikdy sme v zmluve nemali napisane, ze transfer do hotela xy, vzdy je tam iba transfer 😃

diaszoky
autor
6. jún 2022

@petamich aha ano presne potom sa ide busom tak dakujem trisku ste ma zkludnili

petamich
6. jún 2022

@diaszoky oni maju normalne zoznam excelovsky vytlaceny ti soferi, kde vedia, ze maju cakat napr. 40 ludi a meno + nazov hotela, delegat si to pri autobuse odfajkava, lebo niekto caka na batozinu 10 min. iny 20 min. a niekedy cakaju aj dve lietadla (napr. jedno z BA a druhe z Viedne vymyslim si) a ked ma vsetkych, tak vyrazite a pridete do Side do hotela A (on vie ake poradie zvolit) a vystupi rodina Slnieckova a Kvietkova, pokracuje do hotela B a vystupite vy, ...a tak povyhadzuje vsetkych a to iste na ceste naspat, byva na recepcii kniha vasej cestovky, kde den pred odletom pisu, o kolkej mate stat pred hotelom a pridu zasa po vas 🙂

diaszoky
autor
6. jún 2022

@petamich 🙏🏻

petamich
6. jún 2022

@diaszoky a stastnu cestu a krasnu dovolenku ❤️

diaszoky
autor
6. jún 2022

@petamich dakujem napodobne♥️😇