Kedy byť na letisku pred odletom?

14. aug 2023

Ahojte, čas odletu je 7:40, idem s ryanairom a teda mám možnosť online check-inu, nemam dobre spoje na letisko a jedna z možností je vlak ktorý prichadza do ba 5:30 a rátam teda aj s možnostou keby meškal 20minut, stačilo by keby som bola na letisku hodinu, hodinu a pol pred odletom ak si spravim ten check-in online? Či je to málo času, dakujem

rebrambora
14. aug 2023

Podla toho odkial letis. KE/BA/VIE ano, aj menej. Frankfurt len tak tak.

autor
14. aug 2023

Z Bratislavy letím do Litvy

sisa_s
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kamatopo
14. aug 2023

Odporúča sa dve hodiny.

annninka
14. aug 2023

Zavisi, ci mas aj batozinu na podanie. Ak ides s prirucnou iba, staci sj hodina.

kacena4
14. aug 2023

chodime min. 2 hodky pred odletom v ba, ryanair

muchotrafka298
14. aug 2023

Zalezi od toho, ci mas batozinu aj na podanie alebo len prirucnu. Tiez je dolezite, kolko letov je o priblizne rovnakom case a kolko ludi bude na kontrole. ja som minule cakala skoro pol hodinu na kontrole, lebo isiel len 1 skener a isli tam v priblizne tom istom case 3 lety.

smajliica
14. aug 2023

Ja len že ten online check-in s Ryanairom nie je možnosť ale nutnosť, ináč je to za 50€ na osobu na letisku ak si dobre pamätám 🙈

syslik81
14. aug 2023

online checkin je uz samozrejmost a minimalne 2h pred odletom ..samozrejme ak nemas batozinu mozes aj neskor ale pocitaj s tym,ze vlak moze meskat rakze si to len tak tak nenechavaj

ninusa221
14. aug 2023

Busom by som išla ešte skôr aj my sme zvažovali ale auto je auto máme to hodinku z nr my sme boli ba už o 8 mali sme byt 22:30 na letisku ale radšej skôr ako neskôr nikdy nevieš čo bude na ceste. Busy zvyknu meškať aj 20 minút a vlaky ani nehovorím neviem odkiaľ ste ale keďže 7:40 odlietate tak by som prišla do ba o deň skôr. Ale podľa mňa keď do ba prídete aj 5:30 kým prídete na letisko tak bude úplne akurát.

ivanakal
15. aug 2023

Ja som toho nazoru ze radsej byt vsade o dost skor ako neskoro, alebo ako mat stresy ak by sa nieco udialo ci to stihnem a pod.. ja by som to neriskovala kedze vlaky chodia tak ako chodia, nikdy nevies..

letter
15. aug 2023

Naposledy som to všetko stihla za 20 minút len s príručnou, avšak bolo minimum ľudí na letisku

filomena007
4. mar 2024

Neviem, kde ziju ostatni Bratislavcania, ale ak neodovzdavas batozinu, staci ti prist na BA letisko 45 min pred odletom. A pravdepodobne budes este aspon 20min cakat na otvorenie gate-u.