Z ktorého nosiča nebolí chrbát?

8. máj 2024

Nevyznam sa v tej zaplave nosicov na internete, neporadite prosim? Mam tulu, ale bolia ma krize je tam akokeby cela ta vaha vzadu na jednom mieste.
Dakujem

babovka2321
8. máj 2024

Aky presne mas nosic, ako stare/velke/tazke dieta? Mozes ho mat len zle nastaveny, mozno to je tvojim drzanim tela. Nosice s krizenymi popruhmi su napriklad prijemnejsie na chrbat.

autor
8. máj 2024

@babovka2321 mam tula explore, maly ma 3 mesiace, myslim ze dobre nastavene presne podla navodu. Vzadu na krizoch to mam strasne akokeby zarezane...

pralinka86
8. máj 2024

Makky ci tvrdy bedrak? Mozno ten druhy typ by ti sedel viac... Ideal vyskusat viacero nosicov.. nema nejaka kamoska alebo nosiace skupiny v okoli..
Mali sme sestrice, mne vyhovoval

trinneo
8. máj 2024

Ja som vyskúšala viac nosicov a zistila som, ze musim mat krizene popruhy, lebo ma inak boli chrbat a bedrovy popruh tiez taký, aby sedel. Ja mam BeLenka a nosim uz druhe dieta v nom...treba asi poskúšať rozne typy, aby to bolo prijemne a neominalo...

struhanka
8. máj 2024

Be Lenka.

cimage
8. máj 2024

Ja mam tiez belenku, lebo mam rada makke bedraky a lahke nastavovanie. Moja ma okolo 10kg a v pohode ju ponosim aj niekolko hodin a nic ma neboli. Kazdemu sadne iny nosic. Preto je lepsie ak mas moznost, tak vyskusat. Ja som si kupila rishino a hned pri prvom nastavovani mi liezol na nervy. Posunula som ho muzovi. Ale su zeny, ktore si ho chvalia. To mas ako s topankami, kazdemu vyhovuju ine.

autor
8. máj 2024

@cimage @struhanka @trinneo dakujem za radu vsetky odporucate belenka ❤️ a aky typ presne mate?

veronikaszabova
8. máj 2024

Tiez mam BeLenka mandala night. Krpana ma rok..11,5kg a chrbat ma neboli, ak ju v nom mam.

kacena4
8. máj 2024

storchenwiege - tuto polosatku/nosič som pouzivala a to mam zoperovanu chrbticu a povyskakovane platnicka takze bolesti riadne... jedine tato mi nerobila problem okolo pasu sa upinala a ramena som si zaviazala tak mi dieta prilnulo k telu a "nelietalo" na mne a mala som super pocit a ziadne bolesti

lauruska_sumienka
14. máj 2024

pri kazdom nosici ta moze boliet chrbat. spravne nastavit nosic je pomaly veda.
v pripade ze mas bolesti v krizovej oblasti ries ci mas bedrovy pas na spravnom mieste, (aj pri centimetri hore dole citit rozdiel pri noseni) mas ho dostatocne utiahnuty? vyhovuje ti taka tvrdost ci taka sirka bedroveho pasu? nemas zdravotne problemy s chrbticou?

pred kupou lenky mozes pridat fotku do nosiacej skupinky pripadne sa spojit s poradkynou aby ti to sukromne skontrolovala alebo najidealnejsie je to riesit osobne. ono niekedy pri nastaveni aj pol centimetra robi svoje. ber do uvahy ze
belenka je uplne iny nosic ako tula, mne napr pri lenke bedrak sadol ale ramenne popruhy nie. drzim palce nech sa problem co najskor vyriesi nech sa mozete bez problemov nosit 🙂

autor
14. máj 2024

@lauruska_sumienka dakujem pekne 😊