Dieťa spí len v nosiči

natalia2007
6. máj 2024

2 mesacna dcerka mi cez den spi len v nosici (mam Tula explore) striedame sa s muzom inak by mi krize odpadli. Otazka je, ci jej nemozem nejako uskodit ci je to pre nu zdrave vsetky denne spanky len v nosici. V noci je v posteilke.Dakujem

zuzuliennka1
6. máj 2024

a mas spravny a dobre nastaveny nosic?

amelia89
6. máj 2024

Nase dieta do 4 mesiacov nepoznalo vodorovnu polohu (zvelicujem smozrejme ale rozumieme si), zhodou okolnosti aj my sme mali tula explore 🙂 Proste nas syn plakal ak nebol v nosici,moj muz mal meetingy na home office s nosicom 😂 Hlavne abyste to mali dobre nastavene - gulaty chrbatik,nozicky do “M” a je to v poriadku. Raz bude spinkat aj inak ✊🏻

maruski99
6. máj 2024

ak mate zakazdym spravne nastaveny nosic, tak je to v poriadku. ono treba len skusat postielku aj cez den alebo kociar, hojdacie kresielko, proste nieco ine. neboj, ako vsetko, je to len obdobie.

natalia2007
autor
6. máj 2024

@amelia89 ja som s tulou velmi spokojna, nozicky do M mame, len ten chrbatik mi pride skor rovny ako gulaty neviem co robim zle 🫣

natalia2007
autor
6. máj 2024

@maruski99 dakujem 🩷 ,,je to len obdobie ,, touto vetou momentalne zijem 😀

maruski99
6. máj 2024

@natalia2007 poznam to z vlastnej skusenosti 😀 ono uz ked som bola fakt zufala pri niektorych situaciach a obdobiach, tak som si toto hovorila. a ono to skonci. len co ked potom pride zase nieco ine 😀

natalia2007
autor
6. máj 2024

@maruski99 pride, ale podla mna novorodenec je najtahsia faza....🫣🫣🫣

natalia2007
autor
6. máj 2024

@amelia89 @zuzuliennka1 takto to mam ako maju na stranke , no mne pride ze je rovny ten chrbatik...

zuzuliennka1
6. máj 2024

@natalia2007 to ani tak nejde o chrbatik - ale ked je tam dieta spravne, do “M”, podsadene, tak je chrbat zagulateny prirodzene - v tejto spravnej polohe ten chrbat byt ani inak nemoze. 🙂

amelia89
6. máj 2024

@natalia2007 nie to je v poriadku ked ma proste tak ako na obrazku vypucenu tu ritku to je ok