Únava, horšie sústredenie - príznaky nádoru na mozgu ?

nadaa1
2. dec 2018

Ahojky má niekto skúsenosti ako vzniká nádor na mozgu alebo poruchy mozgu jeho 1 príznaky ? Napr.nenôžem sa ja sústrediť a rozmýšlať a stále sa cítim unavená a ťažké oči mám čím to je ? Nemôžem sa koncentrovať na veci ďakujem

asia83
2. dec 2018

@nadaa1 Doplniť vitamíny, minerály, stopové prvky, dať si do poriadku psychiku. Ak nezaberie, pre pokoj duše trvať u obvodného na CT.

fkata
2. dec 2018

@nadaa1 príznaky závisia od toho, kde sa presne nádor nachádza.

janulka2811
2. dec 2018

Podla sa velmi bojis o seba a je to skor psychickeho povodu.
Rada : nevyhladavaj choroby.

pribinak
2. dec 2018

Moja známa mala nádor na mozgu, jedneho milého rana sa zobudila a takmer nevidela. Vedla v paneláku chlapík mal tiez nádor na mozgu, dostal strasne epileptický záchvaty a prestal zrozumiteľne hovorit

To co popisuješ ty je bud stres, nedostatok vitamínov, anemia, .... alebo ti jednoducho sibe a chod k psychiatrovi
Normalny clovek si hned neurčuje takúto diagnozu

Vela zdravia

nusyk
2. dec 2018

@pribinak :D:D presne tak :D

nadaa1
autor
2. dec 2018

@janulka2811 ahoj máš pravdu bojím sa o seba a strašne mám 2 deti trocha stres nervy ale už to trvá dlhšie tá únava a taka som nervozna zo všetkého nemôžem sa na nič sústrediť bola som u dr. Bo som mala bolesti na hrudi pri srdci tlak mala som pocit že to má niečo so srdcom bolo mi povedané že nie že je to z niečoho ťažkého ale mňa to už asi 4 mesiace boli poslali ma na rengen tak neviem ako sa prejavuje ta psychyka ? Ďakujem

nadaa1
autor
2. dec 2018

@pribinak ďakujem ale fakt to trvá už dlho asi 4 mesiace tak sa samozrejme bojím

nusyk
2. dec 2018

@nadaa1 presne ako pises- úzkosť,bolesť na hrudi,migreny ,strach a vyčerpanie....keď ten stres a strach vychádza z toho že sa bojíš o svoje zdravie, daj si spraviť preventívnu a budeš pokojnesia....alebo sa zamysli v pokoji akým životom žiješ,či nie si iba prepracovaná a vyčerpaná ...máš koníčky pri ktorých vypnes od povinnosti?civicis?prechádzky v prírode?či iba kolotoč povinnosti a starosti?asi by som tam hľadala príčinu.

pribinak
2. dec 2018

@nadaa1 no a bola si u nejakeho doktora ?

natinka36
2. dec 2018

Odporucam navstivit psychologa. Bude to nejaka taka zalezitost, psychicka porucha a urcovanie diagnozy spada do tejto skupiny.

evalin88
2. dec 2018

No ja som mala tetu ktora s nadorom zila a vobec o tom nevedela. Mavala akurat bolesti hlavy a niejedy pripadala mužovi trocha mimo akoby zapozerana keď na ňu rozpraval že ho nevnimala. Nakoniec v praci odpadla a v nemocnici na to prišli.

mishadudy
2. dec 2018

@nadaa1 ja som unavena uz vyse roka..som velmi slaba, tiez citim akoby "bolest" pri srdci a uz par krat mi bolo tak zle, ze som myslela, ze mam infarkt nedajboze, k tomu zavraty (dost caste)...pred rokom som bola na neurologii, urobili mi eeg aj ct hlavy a zistili akurat migrenu. Tiez mam bolesti krcnej chrbtici, tak zavraty pripisovali tomu..uz mesiac chodim po vysetreniach, krvne testy u obvodnej aj na internom ok, a predstavte si, internistka ma este poslala (znova) na neurologiu, endokrinologiu, usg brucha a na PSYCHIATRIU..vraj to moze byt psychyckeho povodu ked mam "zatial" vysledky v poriadku..ale este mi radia známe navstivit alergologa s infektologa..vraj to vsetko spolu moze suvisiet..mna tiez na zaciatku strasili, ze to bude cukrovka, nieco s nadoblickou, mozno nejake nadorove ochorenie atd..a ja som nerobila nic len googlila pretoze tiez mam dve deti a tiez sa bojim..ale nesmieme vsetko brat tak vazne

katarinamarkova
2. dec 2018

@nadaa1 že ty zas dietujes styl 1polievka 1 buchta za deň? Fakt ak máš rada svoje dieťa a manzela chod k psychologovi. A toto netrvá par mesiacov ako pises.....ja som len tak preletela tvoje staršie diskusie a na psychologs to je už min.rok. Neber to v zlom ale daj si pomôcť.

korunka1
2. dec 2018

@katarinamarkova súhlasím, určite psychológ.Mala tam byť už dávno.

janulka2811
3. dec 2018

@nadaa1 skor tetania ... nador ci ina vazna choroba sa malo kedy prejavuje priznakmi,vacsinou sa nato pride nahodou.

nikolca
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patrik1994
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adam6
9. dec 2022

Ahojte ja som vstal a začala sa mi krútiť hlava potom asi o 20sekund mi prišlo zle nevracal som len ma napínalo a začala ma bolieť hlava aaa sa mi zdá že som stále unaveny dnes som aj zle videl asi tak že sa mi strácali veci pred očami trvá to asi 2dni vedeli by ste mi s tym nejako pomôcť ??

miroslavmy
6. apr 2024

@adam6 zmeral si hladinu cukru. Ak nemas tester v lekarni dr max ti to zmeraju za minutu. Inak taketo veci ries cez obvodneho tu na dialku ti nikto spravne neporadi